Bus 3 punktai. Rusija nori grįžti į 2022 m.  ()

Putino apetitas kenkia Maskvai.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-07-24 Bus 3 punktai. Rusija nori grįžti į 2022 m.  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Derybų atveju Kremlius norėtų grįžti prie 2022 m. pavasario Stambulo susitarimų. 

Apie tai leidinys „RBC-Ukraina“ rašo, remdamasi prezidento Volodymyro Zelenskio aplinkos pašnekovais.

„Ant stalo bus trys punktai: įstojimas į NATO, teritorijos ir pinigai, būtent areštuotas Rusijos Federacijos turtas. Mūsų užduotis yra kiek įmanoma geriau užfiksuoti savo pozicijas kiekviename iš šių punktų“, – sakė vienas iš leidinio pašnekovų.

[EU+Kuponai] Premjera, kokios dar nebuvo! Portabilus TV ir garso kolonėlė viename. Nustebsite sužinoję, ką sugeba šis daikčiukas + monstrinės energijos stotelės
3178 2

Premjeros pasiūlymas

Nuolaidų kuponai

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „Monster VMay“ - portabilus TV ir garso kolonėlė viename

2) „FOSSiBOT F2400“ - mobili energijos stotelė, 2400W, 2048Wh, LiFePO4

3) „Blackview Oscal PowerMax 3600“ - mobili energijos stotelė, 3600W, 3600Wh, LiFePO4

Išsamiau

Kito Ukrainos prezidentui artimo šaltinio teigimu, Rusija apskritai norėtų grįžti prie 2022 metų Stambulo susitarimų.

„Be teritorinių, rusai, regis, neatsisakė ir kitų „pretenzijų“ Ukrainai, ypač dėl ukrainiečių kalbos teisių suvaržymo rusų kalbos naudai, Ukrainos ginkluotųjų pajėgų mažinimo ir t. t. Bent jau dėl šių punktų jie gali derėtis. Savo ruožtu, Rusijos Federacija gali sutikti su paliaubomis, bet tuo pačiu – su sąlyga, kad būtų pripažintos jos jau okupuotos teritorijos. Ukrainai tai yra nepriimtinas pasiūlymas iš anksto“, – rašoma straipsnyje.

Tuo pat metu leidinio pašnekovai Ukrainos vyriausybėje ir užsienyje sutaria, kad Rusija pasirinko nepalankią liniją dėl „taikos viršūnių susitikimų“, kategoriškai ignoruodama šias iniciatyvas.

 

„Visiškai beprotiškas V. Putino apetitas, kurį jis išreiškė prieš patį viršūnių susitikimą Šveicarijoje (Ukraina turi atsisakyti Chersono ir Zaporižios) – taip pat sužaidė prieš Maskvą. Juk aiškus tokių reikalavimų neįmanomumas yra gerai suprantamas globaliuose Pietuose, kurie gana normaliai elgiasi su Rusijos Federacija“, – rašoma medžiagoje.

Primename, jog Ukrainai svarbu išsaugoti savo piliečių gyvybes, tačiau tai nereiškia, kad šalis turėtų perleisti Rusijai 30% savo teritorijos, sakė prezidentas Volodymyras Zelenskis.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(136)
(24)
(112)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()