Lietuva pateko į TOP10. Neįtikėtina. Skelbiamos pavojingiausios Europos šalys  (2)

ES vidurkis pernai buvo kiek daugiau nei 45.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Naujausiais Europos transporto saugos tarybos (ETSC) duomenimis, Bulgarija yra pavojingiausių kelių Europoje šalis. Automobiliais keliaujantys žmonės turėtų būti ypač atidūs ir keliuose kituose populiariuose atostogų maršrutuose.

Europos transporto saugos tarybos (ETSC) analizuotų Europos šalių Bulgarijoje buvo proporcingai daugiausiai žuvusiųjų kelių eismo įvykiuose. Žuvusiųjų keliuose skaičius, tenkantis milijonui gyventojų, pernai siekė 82. ES vidurkis tuo metu buvo kiek daugiau nei 45.

[EU+Kuponai] Mažiausios kainos šiais metais! Žaidimų kėdės su masažo funkcija, išmanieji laikrodžiai, PC, vaizdo projektoriai ir kt. (Video)
5636 2

Specialus rinkinukas

Mažiausios kainos šiais metais

Kuponai

Galioja iki 2024-09-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Douxlife GC-RC03“ - žaidimų kėdė su masažo funkcija

2) „BlitzWolf BW-V5“ - 1080P vaizdo projektorius

3) „Ninkear A16 Pro“ - 32GB+1TB, 2,5K ekranas, Win 11 OS

4) „BlitzWolf BW-AT4“ - naujausias kompanijos išmanusis laikrodis

5) „MUDIRO EW-S03“ - 500W aukšto slėgio plovimo įrenginys

6) „Uperfect Δ / Delta“ - sulankstomas dvigubas monitorius

Išsamiau

ETSC duomenimis, Rumunija yra antroje vietoje pagal pavojų keliuose. Ten pernai eismo įvykiuose žuvo 1545 žmonės, o tai reiškia, kad milijonui gyventojų tenka 81 mirtis. Toliau sekė Serbija ir Latvija.

Proporcingai daug mirtinų nelaimių pernai įvyko ir Lietuvoje. Lietuva yra  aštuntoje vietoje. Lenkija baigia dešimtuką su statistika, panašia į Italijos. Pernai žuvusiųjų keliuose skaičius milijonui gyventojų ten pasiekė 52.

 

ETSC duomenimis, Norvegija pernai buvo saugiausia šalis keliaujantiems automobiliais. Žuvusiųjų kelių eismo įvykiuose rodiklis milijonui gyventojų buvo 20 ir yra daugiau nei du kartus mažesnis nei visų tirtų šalių vidurkis. Toliau sekė Švedija, Didžioji Britanija, Danija ir Šveicarija.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(7)
(4)
(3)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (2)