„33 000 žala.“ Drąsus planas. Apgavo paspirtukų nuomos įmonę  (1)

Sugebėjo iš to net užsidirbti.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Policija sulaikė 18-metį Minsko pilietį, kuris pasinaudojo elektrinių paspirtukų pažeidžiamumu. Policijos duomenimis, jis paspirtukų nuomos įmonei padarė 33 tūkst. Baltarusijos rublių (9 038 eurų) žalą.

Vidaus reikalų ministerijos duomenimis, vaikinas programėlėje susikūrė 220 paskyrų, su kuriomis susiejo banko kortelę su nuliniu likučiu. Kadangi pinigai nurašomi pasibaigus kelionei, jis galėjo važinėti nemokamai.

[Mažiausios kainos] El. dviračių TOP! Specialūs nuolaidų pasiūlymai tik Technologijos.lt skaitytojams + žaidimas laimėti dviratį (Video)
13768 4

Pristatome Jums ypatingai kokybiškus el. dviračius. Juos ir patys išbandėme, ir absoliuti dauguma pirkėjų su apžvalgininkais giria. Ir dabar dar juos galite įsigyti su specialiai Jums skirtais nuolaidų kuponais už mažiausias kainas istorijoje.

Išsamiau

Tokiu būdu vaikinas atliko daugiau nei 600 kelionių. Be to, jis nuomojo paspirtukus pažįstamiems ar susirasdavo klientų internete. Tokiu būdu jis uždirbo apie 700 Baltarusijos rublių (191 eurą).

 

Laikui bėgant jaunuolis taip patikėjo savo nebaudžiamumu, kad ėmė rašyti skundus pagalbos tarnybai su įvairiomis pretenzijomis.

Vaikinui iškelta baudžiamoji byla.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(29)
(3)
(26)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)

Susijusios žymos: