Medžioja visame pasaulyje. Neįtikėtina. Auka gali tapti bet kas  ()

„Prietarai naudojami smurto veiksmams pateisinti.“


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Mažiausiai 45 pasaulio šalyse žmonės vis dar tiki raganomis ir medžioja raganas, praneša „Deutsche Welle“. Dauguma tokių dalykų vyksta Afrikoje ir Pietų Azijoje bei Okeanijoje.

„Pasaulyje vis dar yra 45 šalys, kuriose žmonės yra persekiojami ir jiems grasinama dėl įtarimų raganavimu. Dabartinių raganų medžioklės atvejų galima rasti įvairiose šalyse visuose žemynuose, išskyrus Europą“, – sakė Vokietijos katalikų pagalbos organizacija „Missio Aachen“ Achene.

[Vokietija+kuponas] Mažiausia kaina istorijoje! Įspūdingos lazerinės graviravimo staklės: galima pjauti arba graviruoti daugiau nei 1000 skirtingų medžiagų (Video, „Swiitol C18 Pro“)
11726 7

Šių metų modelis už mažiausią kainą iki šiol

Specialus kuponas

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Pažangiausi techniniai sprendimai

Puikus daiktas DIY projektams

Išsamiau

Netgi yra Tarptautinė įtarimų dėl raganavimo panaikinimo diena, švenčiama šeštadienį, rugpjūčio 10 d.

Remiantis organizacijos ataskaita, raganų medžioklė vis dar yra dažnas reiškinys, ypač Afrikoje į pietus nuo Sacharos, Pietų Azijoje ir Okeanijoje. Organizacija taip pat užfiksavo tokius atvejus Meksikoje, Peru ir Bolivijoje.

„Prietarai naudojami smurto veiksmams pateisinti“, – sako Gregoras von Fürstenbergas, „Missio Aachen“ viceprezidentas. „Godumas, neapykanta ir atpirkimo ožių ieškojimas yra kaltininkų, apiplėšusių nekaltus žmones, motyvai.“ Jis pabrėžia, kad reikia daugiau nuveikti kovojant su žmogaus teisių pažeidimais visame pasaulyje.

 

Pasak „Missio Aachen“, organizacija remia kampanijas ir žmones visame pasaulyje, kurie yra pasiryžę išaiškinti klaidingus įsitikinimus ir apsaugoti nukentėjusiuosius. Tarp jų yra vienuolė Lorena Jenal, kuri padeda sužeistoms moterims Papua Naujojoje Gvinėjoje. Jos pastangų dėka pastaraisiais metais daugiau nei 250 raganavimu įtariamų moterų buvo išgelbėtos nuo smurto ir persekiojimo.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(5)
(1)
(4)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()