„Visiškai normali praktika.“ Netikėta. Jie gali grįžti į Rusiją  ()

Kremliaus atstovas patikino, kad Vakarų prekių ženklai gali grįžti į Rusiją konkurenciniu pagrindu. Dmitrijus Peskovas teigė, kad konkuruoti su Rusijos gamintojais būtų „visiškai įprasta praktika pasaulinėje prekyboje“ ir „būtų naudinga vartotojams“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Tiesą sakant, iš pačių Vakarų prekių ženklų nematėme jokių žinių, kad jie planuotų grįžti į Maskvą. Bet, žinoma, jie galės grįžti konkurenciniu pagrindu ir konkuruoti su Rusijos gamintojais, tai yra visiškai normali praktika pasaulio prekyboje“, – sakė Dmitrijus Peskovas.

„Tokia konkurencija atitiktų vartotojų interesus“, – pridūrė Kremliaus atstovas.

Kaip pažymi dienraštis „Kommersant“, Rusijos prekybos centrų asociacija kreipėsi į „Uniqlo“, „H&M“ ir „Inditex“ (įskaitant „Zara“, „Massimo Ditti“, „Bershka“) su pasiūlymu apsvarstyti galimybę grįžti į Rusiją.

Asociacija taip pat atliko šimto didžiausių Rusijos prekybos centrų apklausą, klausdama, ar jie norėtų bendradarbiauti su Vakarų partneriais. Daugiau nei pusė atsakymų buvo teigiami.

[Pasaulinė premjera!] Iš EU su kuponais pasaulinio lyderio energijos stotelės. Aukščiausia klasė, galimybės ir šokiruojanti kaina
12117 3

Specialūs kuponai

Iš Europos sandėlių

2 metų garantijos

1) „Ampace Andes 1500“ - LFP, 1462Wh, 2400W energijos stotelės

2) „Ampace Andes 600 Pro“ - LiFePO₄, 584Wh, 600W energijos stotelės

3) „Fossibot SP200“ - 200W saulės panelės

Išsamiau

Tačiau Vakarų prekių ženklų sugrįžinimas į Rusiją pareikalautų panaikinti sankcijų apribojimus. Savaitraštis „Argumenty i Fakty“ paskelbė interviu su politologu Vadimu Siprovu, kuris mano, kad Vakarų kompanijos į Rusiją gali sugrįžti iki 2025 metų pabaigos.

Siprovas vertino, kad esminis klausimas yra Vakarų vyriausybių požiūris į Jungtinių Valstijų derybų strategiją.

Trumpai tariant, pirmieji sugrįš amerikietiški prekių ženklai, tokie kaip „PepsiCo“, „Coca-Cola“, „Apple“, „Microsoft“, „Cisco“, „Johnson & Johnson“, „Nike“, galbūt ir „Ford“ bei naftos paslaugas teikiančios ir grūdų prekybos įmonės“, – sakė politologas.

 

Siprovas taip pat pažymėjo, kad JAV jau parengė sąrašą Rusijos bankų, kurie bus prijungti prie SWIFT sistemos prioriteto tvarka. Tai reiškia, kad „Visa“ ir „MasterCard“ vėl galės veikti Rusijoje.

Tuo pačiu metu bet koks galimas sutikimas bankų subjektams veikti turi įtakos daugeliui kitų pramonės šakų. „Gali būti, kad iki metų pabaigos „McDonald's“ vėl atsiras Rusijoje“, – sakė Siprovas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(8)
(56)
(-48)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()