„Zona.“ Bloga žinia Ukrainai  ()

„Tobulas chaosas.“


Donaldas Trumpas
Donaldas Trumpas
© Stop kadras|https://www.youtube.com/watch?v=9Hq2hbPI3AU

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

D. Trumpo sprendimas radikaliai padidinti tarifus visam importui jau vadinamas pasauliniu prekybos karu. Kitaip tariant, pasak Ukrainos parlamentarės Ninos Južaninos, galima prognozuoti, kad pasaulio prekybos laukia labai rimti pokyčiai.

Pasak jos, šis procesas dabar vyksta jau ilgą laiką, todėl daug kas priklauso nuo greitos Europos Sąjungos, Kinijos ir kitų galingųjų žaidėjų reakcijos.

Kaip teigia parlamentarė, pirmiausia brangiau mokės patys amerikiečiai, nes visas importo muitas įeis į amerikiečiams skirtų prekių kainą.

[EU+Kuponas] Tobulas skonis kad ir kur būtumėte! Įspūdinga portabili picų orkaitė. Galima kepti mėsą, žuvį ir kt. Paskutiniai vienetai („VEVOR GB-PO12D“)
2508

Labai gera kaina

Specialus kuponas

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

„Neįmanoma atsisakyti importuojamų prekių, nes jos brangios. Pirma, rinkos jau seniai globalizuotos, antra, yra, pavyzdžiui, jau nupirktų prekių, mašinų, įrangos, automobilių, kuriems reikia techninės priežiūros. O tai sukuria ilgesnį laikotarpį, per kurį galima atsisakyti importo“, – pabrėžė Južanina.

Tai reiškia, sako politikė, kad viskas gali baigtis rinkų žlugimu ir Jungtinėse Valstijose. Tai yra, galima prognozuoti, kad nauda patiems amerikiečiams bus mažesnė už žalą.

 

N. Južanina pabrėžia, kad toks agresyvus kišimasis į ekonomiką yra smūgis orientuotai gamybos daliai (t. y. minusas šalies gamintojos biudžetui), tai naujų rinkų paieška tiems, kurie išsilaikys, likusiems – laipsniška transformacija.

„Pasaulis įžengė į baisios turbulencijos zoną. Deja, tai atitraukia dėmesį nuo karo ir yra blogai Ukrainai. Kremlius džiaugiasi ir kelia šampano taures už Trumpą, tobulas chaosas yra jų stichija“, – pabrėžė parlamentarė.

(0)
(0)
(0)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()