Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
tai_tu_nesinervuok 2025-09-19 09:25
o tai ka, kinai ruosias isiverzt i rusija? neatrodo taip kai jie susitikineja su putinu
Benediktas 2025-09-19 11:23
Manau Putinui giliai px, ar Rusija bus užimta Kinijos ar ne - kol jis turės saugius rūmus kur nors Kinijoje ar Šiaurės Korėjoje. Viso šito karo su Ukraina esmė - užsitikrinti savo saugumą, kol vyksta karas, prešprieša su vakarais, tol jis propogandos dėka - yra reikalingas. Jo tikrai nejaudina rusų gyvenimas, kaip jis vaidina televizijoje.
vanduo4 2025-09-19 23:39
MTPC kliedi nesamones.
tai_tu_nesinervuok 2025-09-20 15:19
nu kazin. Juk jis nori ieit i istorija kaip laimetojas. Jei jam teritoriju nereiktu ir garbes tai jis nebutu pradejes ir to karo ukrainoj, nes nu kas is to jam? blogai gyveno iki karo?
Benediktas 2025-09-20 19:48
Tai aišku, kad jis norėtų būti laiminčios Rusijos valdovas, kuri susigrazino Ukrainą ir po padu pastatė Europą. Padidejusi galia, reikstu ir didesni saugumą daug metų į priekį. Bet norejau pasakyti, kad manau jam nelabai rupi Rusijos likimas, kas bus po jo, nesekmes atveju, kaip jisai vaizduoja, braukia ašarą.
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Smogė netikėta žinia. „Prie Rusijos sienos. Didelė armija.“ Tai gali nulemti karo Ukrainoje pabaigą