300 000 NATO karių. Svarbi žinia Rusijai (Video)  (1)

Jau yra įvairių paruoštų scenarijų, kaip „adekvačiai reaguoti į agresiją“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

NATO yra pasirengusi pasiųsti į Lenkiją 300 000 karių, rašo „Kanal 13“. Taip tvirtino Lenkijos Generalinio štabo viršininko pavaduotojas Karolis Dymanovskis.

„Amerikos kariai Lenkijoje dislokuoti jau seniai – jų keli tūkstančiai. Jie kartu su mumis reguliariai treniruojasi. Nepamirškite, kad JAV ir kiti sąjungininkai mus palaiko ore, jūroje ir kibernetinio saugumo srityje“, – sakė jis.

Paklaustas, ar gali būti, kad amerikiečių karių skaičius Lenkijoje išaugs iki 100 000, jis teigė, jog tai yra realus scenarijus.

„Tai yra naujausių NATO planų, kurie buvo patvirtinti politiniu lygmeniu praėjusiame viršūnių susitikime Vilniuje, dalis. Iki šiol NATO šio regiono zonose buvo 40 tūkst. karių, dabar bus 300 tūkst.“, – sakė K. Dymanovskis.

Jis pridūrė, kad „jei iškils grėsmė, kariai atvyks į šalį dar prieš prasidedant karui“.

 

Anot generolo, yra įvairių paruoštų scenarijų, kaip „adekvačiai reaguoti į agresiją“.

NATO turi aštuonias kovines grupes Rytų Europoje, kurios yra pradinė gynybos linija Rusijos invazijos atveju. Keturios yra Baltijos šalyse ir Lenkijoje, o po Ukrainos užpuolimo buvo sukurtos dar keturios Bulgarijoje, Vengrijoje, Rumunijoje ir Slovakijoje.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(20)
(0)
(20)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)