[ŽT] Kaip atrodo FAB bombų ataka iš Ukrainos gynėjų pozicijų (Video)  ()

Rusija turi pranašumą karo aviacijoje ir juo naudojasi. Tam, kad bombarduotų ukrainiečių pozicijas jiems net nereikia virš jų praskristi.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos gynėjai parodė, kaip atrodo rusų FAB bombų lietus iš jų pozicijų. Tai, ką matysite vaizdo įraše, yra sklendžiančių bombų, kurias rusai gali numesti net 70 km atstumu nuo taikinio, ataka. Kitaip tariant, rusams net nereikia priartėti prie zonos, kurią saugo Ukrainos oro gynybos sistemos.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Unikalūs vaizdo projektoriai su TV priedėliais, pjūklai, riedlentės, saulės panelės (Video)
2281 2

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-03-31

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos ir Lenkijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „FENGMI S5“ - mini lazerinis 4K vaizdo projektorius

2) „GELEIPU X5“ - Android vaizdo projektorius ir TV priedėlis viename

3) „VIOLEWORKS“ - akumuliatorinis pjūklas su 2 baterijomis

4) „SGODDE“ - riedlentė

5) „VIOLEWORKS“ - akumuliatorinis pjūklas su 2 baterijomis

6) „iMars SP-B150“ - 19V 150W sulankstoma, portabili saulės panelė

Išsamiau

Rusija nuo 2023 metų naudoja UMPK rinkinius. Paprastai tariant, tai yra prie bombos pridedami išskleidžiami sparnai su valdymo moduliu. FAB-500 yra numetama, iš karto išskleidžia sparnus ir slendžia link taikinio, kol ją numetęs lėktuvas sprunka atgal. Rusija sparnus montuoja ir ant trigubai sunkesnių FAB-1500 bombų.

 

Sklendžiančios bombos neturi variklio, todėl jų šiluminis pėdsakas yra labai mažas. Tai reiškia, kad jų beveik neįmanoma numušti. Rusų sklendžiančios bombos nėra labai tikslios ir daug jų nesprogsta, bet rusai jų turi daug. Ukrainiečiai tikisi, kad F-16 ateityje nugins rusų lėktuvus toliau nei 70 km atstumu, bet artimiausiu metu jie tiesiog toliau bus talžomi rusų bombomis. Artilerijos sistemas gali sunaikinti dronai, artilerija ar net sausumos minos, o štai sklendžiančios bombos yra praktiškai neatremiamos, todėl rusai jas vis dažniau naudoja mūšio lauko paruošimui.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(8)
(12)
(-4)

Komentarai ()