[ŽT] „Jiems nepavyko.“ Zacharova įsiutusi. Skelbia apie įrodymus  ()

„Bet kuri Vašingtono frazė, pateisinanti Kyjivą, turėtų būti laikoma įrodymu.“


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-03-24 [ŽT] „Jiems nepavyko.“ Zacharova įsiutusi. Skelbia apie įrodymus  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„JAV Nacionalinio saugumo tarybos atstovė Adrienne Watson sakė, kad Ukraina nedalyvavo teroro akte Krasnogorske, dėl to kalta uždrausta ISIS.

O kad taip greitai jie galėtų susitvarkyti su savo prezidento Kenedžio nužudymu. Bet ne, daugiau nei 60 metų jiems nepavyko išsiaiškinti, kas jį nužudė. O gal tai taip pat ISIS? Ar jie temps dar 60 metų, žaisdami su bet kokiu „konstruktyviniu neapibrėžtumu“?

„Visa tai rodo, kad JAV politinis elitas per dešimtmečius įgudo sumaniai nukreipti dėmesį nuo rezonansinių nusikaltimų ir visokių inscenizacijų. Todėl, kol nebus baigtas tyrimas dėl teroristinio išpuolio Maskvos koncertų salėje „Crocus City Hall“, bet kuri Vašingtono frazė, pateisinanti Kyjivą, turėtų būti laikoma įrodymu“, – savo „Telegram“ kanale rašė Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė spaudai M. Zacharova.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(13)
(175)
(-162)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()