[ŽT] „Ne 800 000. Situacija ėmė keistis akyse.“ Ką daro Čekija. „Bloomberg“ skelbia sensaciją  ()

Ką sužinojo „Bloomberg”.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-03-28 [ŽT] „Ne 800 000. Situacija ėmė keistis akyse.“ Ką daro Čekija. „Bloomberg“ skelbia sensaciją  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Čekijos vadovaujama iniciatyva pirkti artilerijos sviedinius iš šaltinių, esančių už Europos Sąjungos ribų, jau duoda vaisių, nors iki jų pristatymo gali praeiti dar kelios savaitės. Be to, Ukrainai gali būti pristatytas daug didesnis kiekis sviedinių, nei manyta anksčiau. Kalbama apie galimą 1,5 mln. sviedinių kiekį.

Tai interviu JAV naujienų agentūrai „Bloomberg” pareiškė Čekijos užsienio reikalų ministras Janas Lipavskis.

Galime pristatyti daug daugiau nei iš pradžių skelbtas kiekis”, – sakė Čekijos užsienio reikalų ministras, kalbėdamas apie galimą 1,5 mln. sviedinių kiekį. Anksčiau buvo pranešta apie 800 000 vnt. 155 mm kalibro sviedinių Ukrainos artilerijai.

 

Pasak užsienio reikalų ministro, vien Čekijos iniciatyvos Ukrainai paremti nepakaktų, tačiau situacija ėmė keistis akyse. Kaip matome, tai jau padeda Ukrainai geriau kariauti, nes jie žino, kad bus tiekiama nauja amunicija. Tai pakeitė jų požiūrį į turimų atsargų panaudojimą”, – pasakė Lipavskis.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(166)
(2)
(164)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()