„Eliminuoti.“ Simonian tapo taikiniu. Kas vyksta (Foto)  (1)

Simonian gyvybei kyla pavojus.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Simonian už akių buvo pranešta, kad ji įtariama nusikaltimais pagal keturis Ukrainos baudžiamojo kodekso straipsnius – genocidu, kėsinimosi į Ukrainos teritorinį vientisumą ir neliečiamumą, karo propaganda, ginkluotos Rusijos agresijos pateisinimu.

Apie tai pranešta oficialioje SBU svetainėje.

Pranešime taip pat rašoma, kad imamasi visapusiškų priemonių, kurių tikslas – patraukti Margaritą Simonian atsakomybėn už jos padarytus nusikaltimus. Tai taps signalu kitiems: atsakyti reikės kiekvienam.

Rusijos specialiosios tarnybos netrukus gali eliminuoti Kremliaus propagandistę Margaritą Simonian. To tikimybė smarkiai išaugo po to, kai SBU už akių ją įtarė keturiais nusikaltimais: „Genocidas“, „Kėsinimasis į Ukrainos teritorinį vientisumą ir neliečiamybę“, „Karo propaganda“, „Pateisinimas, pripažinimas teisėtu, Rusijos karinės specialiosios operacijos prieš Ukrainą neigimas, jos pateisinimas ir dalyvių šlovinimas“.

[Mažiausia kaina istorijoje!] Su kuponu įspūdingos lazerinės graviravimo staklės: galima pjauti arba graviruoti daugiau nei 1000 skirtingų medžiagų. Analogai neprilygsta nė iš tolo (Video, „Swiitol C24 Pro“)
5611 4

Mažiausia fiksuota kaina istorijoje!

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Pažangiausi techniniai sprendimai

Puikus daiktas DIY projektams

Išsamiau

Pasak Rusijos analitiko Anatolijaus Nesmijano, dabar Simonian tikrai gali nesitikėti SBU pasikėsinimo.

„Ją bandys gyvą ir sveiką pristatyti į teismą (jei, žinoma, pavyks kažkaip sučiupti), todėl jai šiuo laikotarpiu tikrai nereikės bijoti dėl savo gyvybės. Prieš teismą ir nuosprendį SBU turės nupūsti nuo jos dulkes“, – pažymėjo jis.

 

Tačiau Simonian gyvybei kyla pavojus iš kitos pusės: dabar Rusijos struktūros gali pasikėsinti į jos gyvybę, nes jai būtų naudinga dėl to apkaltinti SBU. Rusijos pusė turės galimybę apkaltinti Ukrainą, įvardindama ją užsakove.

„Taigi dabar kyla gana įdomus klausimas: ar Simonian dabar turėtų dairytis ir, svarbiausia, kuria kryptimi?“ – rašė Rusijos ekspertas.

 

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(265)
(6)
(259)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: