To dar niekas nematė. „Okupantai tiesiog išgaravo akyse.“ Kas nutiko (Video)  ()

Kokia gali būti tokių didelių jėgų, kurios iš karto suplėšytų tanką į gabalus, priežastis?


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame matyti rusų tanko T-72B3 (pagaminto 2022 m.) sunaikinimas naudojant ukrainietišką droną kamikadzę.

Teoriškai, tai vienas iš daugelio tokio tipo vaizdo įrašų. Tačiau dėl sprogimo galios soc. tinklų vartotojai stebisi, kaip gali būti, kad rusų tankas praktiškai išgaravo praėjus akimirkai po sprogimo.

Visų pirma, reikėtų patikslinti, kad toks įspūdingas sprogimas nėra išskirtinė situacija. 2022 metais internete pasirodė panašus vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas įspūdingas tanko T-90 sprogimas. Tad kokia gali būti tokių didelių jėgų, kurios iš karto suplėšytų tanką į gabalus, priežastis?

 

Atsakymas slypi tanko konstrukcijoje. Kalbame apie automatinį amunicijos krovimo įrenginį, kurio pagrindas – karuselė su horizontaliai išdėstytais sviediniais.

How many & what type of shells you carry in your T-72/80/90/64 to minimize ammo explosion?
byu/atlantique_sud inWarthunder

 

Viena vertus, tai yra pranašumas, leidžiantis pasiekti žemesnį Rusijos Federacijoje gaminamų tankų siluetą, tačiau, kita vertus, veiksmingos amunicijos apsaugos nebuvimas reiškia, kad smogus į šį „Achilo kulną“ įvyksta galingas tanko sprogimas.

 

Vaizdo įraše matomas T-72B3 sprogimas galėjo būti stipresnis ir dėl to, kad tanko viduje greičiausiai buvo daug amunicijos. Taip pat gali būti, kad dronas gabeno galingesnį užtaisą nei įprastai.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(154)
(4)
(150)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: