Tai nesustabdoma rusų naikinimo mašina. Fronte šoka didžiausias okupantų siaubas (Video)  ()

Per ataką į sandėlį okupuotame Luhanske buvo sunaikinti trys degalų rezervuarai.


ATACMS ataka
ATACMS ataka
© Stop kadras | https://t.me/ruuawarnews/1796

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Sprogimai ir gaisras naftos bazėje laikinai užimtame Luhanske naktį iš gegužės 7 d. į 8 d. sunaikino mažiausiai tris degalų rezervuarus, kaip matyti iš palydovinių vaizdų, kuriuos gegužės 9 d. paskelbė RFE/RL.

Gegužės 8 d. Rusijos okupacinės Ukrainos Luhansko srities administracijos vadovas Leonidas Pasečnikas pareiškė, kad ATACMS raketos pataikė į naftos sandėlį Luhansko mieste. Jis teigė, kad per išpuolį buvo sužeisti mažiausiai penki darbuotojai, kurie buvo paguldyti į ligoninę. Be to, neva buvo apgadintos elektros linijos ir aukšto slėgio dujotiekiai.

[Vokietija] Net 530€ pigiau įspūdingos energijos stotelės, kurios tarnaus bent 10 metų! Būtinos namie ir keliaujant. Ribotas kiekis („LANPWR D5“)
1709 3

Labai gera kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Ribotas kiekis

Išsamiau

Ukrainos pajėgos dažnai taikosi į Rusijos ir RF kontroliuojamas kuro saugojimo ir perdirbimo patalpas, kad sutrikdytų karinę logistiką ir naftos produktų eksportą. Per pastaruosius mėnesius Ukrainos dronai smogė daugiau nei tuzinui objektų, esančių atokiuose regionuose, tokiuose kaip Vologda, Nižnij Novgorodas ir Tatarstanas.

 

Gegužės 9 d. tariamai Ukrainos bepiločiai orlaiviai užpuolė naftos bazę Rusijos Krasnodaro krašte netoli okupuoto Krymo ir sukėlė gaisrą.

Be to, dronas smogė Rusijos naftos perdirbimo gamyklai Salavato mieste, esančiame apie 1300 km nuo Ukrainos sienos.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(58)
(1)
(57)

Komentarai ()

Susijusios žymos: