[ŽT] Prasideda labai dideli pokyčiai. „Jų bus 10.“ Kam ruošiasi Ukraina  ()

Ukraina pradėjo ruoštis.


Ukraina kurs dešimt naujų brigadų Kyjivo gynybai
Ukraina kurs dešimt naujų brigadų Kyjivo gynybai
© General Staff of the Armed Forces of Ukraine (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo.php?fbid=791216839858063&set=pb.100069092624537.-2207520000&type=3

Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-05-15 [ŽT] Prasideda labai dideli pokyčiai. „Jų bus 10.“ Kam ruošiasi Ukraina  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos ginkluotosios pajėgos ketina sukurti dešimt naujų brigadų, kurių dalis turės ginti Kyjivą Rusijos puolimo atveju, „The Economist“ sakė Ukrainos sausumos pajėgų vadas Oleksandras Pavliukas, praneša Haqqin.az.

Pasak jo, Rusija niekada neatsisakė minties visiškai užimti Ukrainos sostinę. „Kyjivo gynyba išlieka viena pagrindinių mūsų užduočių, kad ir kaip sunku būtų rytuose. Tai yra Ukrainos širdis, ir mes žinome, koks svarbus vaidmuo ateityje teks sostinės gynybai“, – pabrėžė Ukrainos kariuomenės vadas.

[Vokietija] Fantastiškos kainos kolonėlė! 100W, 4 garsiakalbiai su galingais žemais, RGB šviesos, milžiniška baterija, BT5.2 ir kt. (Video, „ZEALOT S78“)
2388 1

Ypatingai gera kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas į Lietuvą

Puikios savybės

Išsamiau

Jis mano, kad Luhansko ir Donecko kryptys Rusijai išliks pagrindinės. Tuo pat metu Rusijos kariuomenė tempia Ukrainos gynybos liniją smūgiuodama į šiaurę – Charkivo ir Sumų sritis. „Rusija tikrina mūsų [gynybinių] linijų stabilumą, prieš pasirinkdama tinkamiausią kryptį“, – aiškino O. Pavliukas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(73)
(5)
(68)

Komentarai ()

Susijusios žymos: