„100 km. Mes tai matėme.“ BBC skelbia didžiulę išdavystę. Kas įvyko Ukrainoje  ()

Vadas atskleidė šokiruojančią tiesą.


Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
© Mil.ru (CC BY 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Марш_российских_артиллерийских_подразделений_в_ходе_вторжения_на_Украину_00

Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-05-14 „100 km. Mes tai matėme.“ BBC skelbia didžiulę išdavystę. Kas įvyko Ukrainoje  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pastarosiomis dienomis Rusijos pajėgos pasiekė nedidelių, bet reikšmingų laimėjimų prie pat Charkivo srities sienos. Jų veržimasis yra vos kelių kilometrų gylyje, tačiau jis prarijo apie 100 km Ukrainos teritorijos. Stipriau ginamuose Ukrainos rytuose Rusijai prireikė kelių mėnesių, kad pasiektų tą patį, praneša serbų portalas B92.

„Nebuvo pirmosios gynybos linijos. Mes tai matėme. Rusai tiesiog įėjo. Jie tiesiog įėjo“, – BBC sakė specialiųjų pajėgų žvalgybos dalinio vadas Denisas Jaroslavskis.

[Vokietija] Fantastiškos kainos kolonėlė! 100W, 4 garsiakalbiai su galingais žemais, RGB šviesos, milžiniška baterija, BT5.2 ir kt. (Video, „ZEALOT S78“)
2396 1

Ypatingai gera kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas į Lietuvą

Puikios savybės

Išsamiau

Jaroslavskis BBC žurnalistams parodė prieš kelias dienas dronu nufilmuotą vaizdo įrašą, kuriame matoma nedidelė Rusijos karių kolona, ​​tiesiog be pasipriešinimo einanti per sieną.

Jis sako, kad pareigūnai tvirtino, kad už dideles išlaidas buvo statoma gynyba, tačiau, jo nuomone, jokios gynybos tiesiog nebuvo.

 

„Tai arba aplaidumas, arba korupcija. Tai nebuvo nesėkmė, tai buvo išdavystė“, – piktinosi Jaroslavskis.

Visi žinojo, kad toks įsibrovimas gali įvykti. Tiek Ukrainos, tiek Vakarų žvalgybos tarnybos žinojo, kad Rusija kuria pajėgas anapus sienos – buvo skaičiuojama iki 30 000 karių. Tačiau atrodo, kad Ukraina buvo blogai pasirengusi – nepaisant oficialių neigimų.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(52)
(69)
(-17)

Komentarai ()

Susijusios žymos: