„Ryžtingas atsakas.“ Vakarams sviedžiami rimti kaltinimai. Kas vyksta  ()

Pasipylė kaltinimai Vakarams.


Karas Ukrainoje
Karas Ukrainoje
© General Staff of the Armed Forces of Ukraine (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo.php?fbid=784697123843368&set=pb.100069092624537.-2207520000&type=3

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vakarų šalys vėluoja teikti pagalbą Ukrainai, susiduriančiai su Rusijos agresija. Apie tai savo skiltyje laikraštyje „The Sunday Times“ rašo žurnalistas Matthew Syedas.

Jis primena, kad 2022 m. Vakarų lyderiai sakė, jog Rusijai „negalima leisti laimėti“.

„Jie sakė, kad sankcijos bus „nepakeliamos“. Jie sakė, kad mes atsiųsime „visus ginklus, kurių reikia Ukrainai“. Ir kas atsitiko? Į Europą plūstelėjo rusiška nafta, atplauta Indijoje; į Rusiją plūstelėjo dvejopo naudojimo įranga, atplauta Azerbaidžane. O kalbant apie ginklus, jų visada trūksta, jie atvyksta per vėlai“, – teigia autorius.

[Vokietija] Tik nuo 298€ įspūdingi nešiojami PC! Intel Core i7, 32GB+1TB, 16 colių ir 165Hz, 2,5K ekranai, WIN11 ir kt. („Ninkear N16 Pro“, „Ninkear N15 Air“)
1787

Fantastiškai geros kainos

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Labai ribotas kiekis

Puikių savybių ir galimybių

Išsamiau

Anot jo, „raudonos linijos“ trinamos kiekvieną dieną, tai ne tik veidmainystė, bet ir kvailystė.

„Strateginis perskaičiavimas buvo paprastas: Vakarai baiminosi, kad ryžtingas atsakas gali paskatinti Putiną „eskaluoti“. Rusijos lyderis kurstė šią nuomonę grasindamas branduoliniu armagedonu, kai tik pasijusdavo bent kiek pažeidžiamas. Tačiau mus apgavo. Pamiršome amžiną psichologinę tiesą, kad chuliganams imponuoja tik jėga; šis nuolaidžiavimas tik padrąsins Putiną, panašiai kaip padrąsino Hitlerį reakcijos nebuvimas įsiveržus į Sudetų kraštą“, – pažymi Syedas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(85)
(2)
(83)

Komentarai ()