„Su-25, Ka-52...“ Rusų košmaras įsibėgėja. Kas vyksta (Foto)  ()

„Paskutinis Rusijos sraigtasparnis kovos zonoje buvo sunaikintas 2024 m. vasarį.“© Big Gun (Stop kadras) | https://www.youtube.com/watch?v=CME2ySllTRY

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukraina gerokai padidino Rusijos fronto aviacijos likvidavimo tempus: praėjusią savaitę dingus keletui orlaivių, gegužės 13 d. buvo pranešta, kad buvo sunaikintas atakos sraigtasparnis Ka-52. Apie tai rašo karo ekspertas Oleksandras Kovalenko.

„Dar vakar rašiau, kad per mažiau nei 2 savaites Ukrainos ginkluotosios pajėgos sunaikino 3 Rusijos atakos lėktuvus Su-25. Verta paminėti, kad Su-25 turi tas pačias funkcijas kaip Ka-52, Mi-28 ir Mi-24/35 – ugnies parama antžeminėms operacijoms iš oro. Tiesa, Su-25 turi daug didesnį smūgio potencialą nei Ka-52“, – pabrėžė jis.

Kovalenko teigimu, sraigtasparnio modelis Ka-52 jau ilgą laiką nebuvo sunaikintas, tačiau Rusijos atakos lėktuvų ir bombonešių kritimo fone ši tendencija neatrodo kaip atsitiktinumas. Ekspertas užsimena, kad galėjo atsirasti naujų ginklų.

[Vokietija] Tik nuo 298€ įspūdingi nešiojami PC! Intel Core i7, 32GB+1TB, 16 colių ir 165Hz, 2,5K ekranai, WIN11 ir kt. („Ninkear N16 Pro“, „Ninkear N15 Air“)
1787

Fantastiškai geros kainos

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Labai ribotas kiekis

Puikių savybių ir galimybių

Išsamiau

„Tačiau kaip ir Su-25, taip ir Ka-52 jau seniai nebuvo numušti kovos zonoje. Apskritai paskutinis Rusijos sraigtasparnis kovos zonoje buvo sunaikintas 2024 m. vasarį. O dabar štai – gegužės 13 diena ir panašaus funkcionalumo rusiški paukščiai krinta toliau. Kas vyksta? Magnetinės audros?“ – pabrėžė ekspertas, atkreipdamas dėmesį į neįprastai didelį Rusijos nuostolių skaičių.

 

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(42)
(0)
(42)

Komentarai ()

Susijusios žymos: