[ŽT] Tai jau rimtai aptarinėjama. Vieną NATO šalis gali išdrįsti žengti žingsnį  ()

Vis pasigirsta kalbų, kad NATO gali ryžtis siųsti karius į Ukrainą.© https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Maav%C3%A4gi#/media/File:Estonian_soldier_giving_a_thumbs_up.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Estijos prezidento patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Madis Rollas tvirtina, kad Estijos vyriausybė „rimtai svarsto“ galimybę siųsti karius į vakarų Ukrainą, kad jie padėtų Kyjivui atlaisvinti rezervus frontui.

[Vokietija] Tik nuo 298€ įspūdingi nešiojami PC! Intel Core i7, 32GB+1TB, 16 colių ir 165Hz, 2,5K ekranai, WIN11 ir kt. („Ninkear N16 Pro“, „Ninkear N15 Air“)
1789

Fantastiškai geros kainos

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Labai ribotas kiekis

Puikių savybių ir galimybių

Išsamiau

Pasak Estijos prezidento patarėjo, vyriausybė šiuo metu analizuoja karių dislokavimo Ukrainoje galimybes ir norėtų, kad tai būtų visavertės NATO misijos dalis, „pademonstruotų vieningą jėgą ir ryžtą“.

„Diskusijos tebevyksta. Turime apsvarstyti visas galimybes. Neturėtume apriboti savo mąstymo apie tai, ką galime padaryti“, – sakė jis.

 

Rollas pabrėžė, kad visai gali būti, „kad NATO narės, kurios šiuo metu nepritaria tokiam žingsniui, laikui bėgant persigalvos“. NATO kariai Ukrainoje dirbtų užnugaryje, taip atlaisvindami ukrainiečių karių kovinėms užduotims.

(29)
(2)
(27)

Komentarai ()