„Z svastika jau nupiešta.“ Sensacija. Rusai pradėjo ruoštis branduolinei atakai  (1)

Rusijos gynybos ministerija paskelbė apie taktinių branduolinių ginklų panaudojimo pratybų pradžią, reaguodama į „provokuojančius Vakarų pareiškimus“.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-05-24 „Z svastika jau nupiešta.“ Sensacija. Rusai pradėjo ruoštis branduolinei atakai  (1)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Staiga ir be jokio perspėjimo! Rusija ruošiasi branduolinei atakai. Prie pratybų jungiasi ir Baltarusija.

Pietų karinėje apygardoje prasidėjo pirmasis nestrateginio branduolinio ginklo paruošimo ir panaudojimo pratybų etapas, praneša Rusijos gynybos ministerija.

Šio etapo metu Pietų karinės apygardos raketų junginių kariškiai treniruojasi ruošdami amuniciją raketų sistemai „Iskander“ ir slapta persikelia į pozicijas ruošdamiesi paleisti raketas. Aviacijos pajėgos praktikuoja hipergarsines „Kinžal“ ir kitas raketas aprūpinti kovinėmis galvutėmis, taip pat skrenda į patruliavimo zonas.

Gynybos ministerija pridūrė, kad pratybos rengiamos „siekiant besąlygiškai užtikrinti Rusijos valstybės teritorinį vientisumą ir suverenitetą, reaguojant į provokuojančius pavienių Vakarų pareigūnų pareiškimus ir grasinimus“ Rusijai.

 

Ant „Iskander“ paleidimo įrenginių yra Ukrainoje kariaujančių Rusijos karių svastika – raidė Z. Ant transporto priemonių tokio ženklo nėra.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(3)
(29)
(-26)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)