Dreba Rusija. „Ukraina dabar gali smogti už 2 500 km.“ Pasirodė kai kas neįtikėtino  ()

Rusai desperatiškai bando apsiginti.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos oro ir kosmoso pajėgų radioelektroninės kovos tarnybos vadovas Dmitrijus Bogdanovas tarptautiniame renginyje „Complex Security“ pareiškė, kad Ukraina esą turi dronų, galinčių smogti iki 2 500 km atstumu. „Dabar bepiločiai orlaiviai leidžia įveikti iki 2 500 km atstumą ir dėl to dreba daugelis [Rusijos] regionų“, – sakė Bogdanovas.

Bogdanovo pareiškimą galima vertinti kaip propagandos elementą, juolab, kad jis buvo išsakytas tarptautiniame renginyje. Kita vertus, jis gali reikšti, kad Rusija rengiasi gintis nuo galimų Ukrainos tolimojo nuotolio dronų smūgių. Tai gali apimti taikinių nustatymą ir pasirengimą juos apsaugoti, rašo „Wirtualna Polska“.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Mini PC, karinio tvirtumo planšetės, fantastiški ventiliatoriai, „Xiaomi“ maršrutizatoriai, pompos ir belaidžiai siurbliai
3520 1

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „BMAX B6 Plus“ - mini PC, 12+512GB, Windows 11

2) „FOSSiBOT DT1 Lite“ - karinio tvirtumo planšetė

3) „ILIFE H70 Plus“ - belaidis dulkių siurblys

4) „Xiaomi Router AX3000T“ - WiFi 6 maršrutizatorius

5) „Baseus“ - ventiliatorius, USB, pastatomas ir tvirtinamas prie ekranų

6) 12V, 150PSI pompa

Išsamiau

Kalbant apie sėkmingus Ukrainos dronų smūgius prieš įvairius Rusijos taikinius, tiek artimus, tiek tolimus, Rusija neturi pakankamų priešlėktuvinės gynybos priemonių. Leidinys „Defense Express“ pažymi, kad Rusija nepajėgia aprėpti visų potencialių taikinių, o tai rodo jos silpnumą šioje srityje. Rusai savo teritorijoje desperatiškai kuria apsaugos nuo dronų priemones.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(64)
(1)
(63)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()