„Palaukė kovo, o tada ir prasidėjo...“ Neįtikėtini įvykiai  ()

Prigožinas vis dar tebeprimena apie save net iš kapo.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-06-07 „Palaukė kovo, o tada ir prasidėjo...“ Neįtikėtini įvykiai  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kremliaus vadovas Vladimiras Putinas bando rasti „pergalingą strategiją“ kare su Ukraina ir konfrontacijoje su Vakarais, rašo amerikiečių žurnalistai, praneša „Glavred“.

Kremliaus vadovas Vladimiras Putinas valo Rusijos gynybos ministeriją, nes ieško vadinamosios strategijos, kaip laimėti karą prieš Ukrainą ir konfrontuoti su Vakarų pasauliu. Iš tikrųjų jis įgyvendina planus, apie kuriuos kalbėjo „Wagner“ vadovas Jevgenijus Prigožinas.

[Vokietija] Iki 100€ pigiau nei Lietuvoje ir stulbinamos galimybės. Išskirtinis roboto dulkių siurblio pasiūlymas (Video, „Liectroux V3S Pro“)
2057 1

Labai gera kaina

Iš Vokietijos

Ribotas kiekis

Puikios savybės ir galimybės

Išsamiau

CNN publikacijoje teigiama, kad valymai gynybos ministerijoje yra ne kova su korupcija, o bandymas optimizuoti okupacinės karinės žinybos darbą.

„Jevgenijaus Prigožino šmėkla tvyro virš šių perversmų. Prieš mirtį jis savo neapykantą Šoigu ir Rusijos generolui Valerijui Gerasimovui išreiškė keiksmažodžiais, kaltino juos ir ministeriją korupcija ir nekompetencija... Tikriausiai Putinas, prieš imdamasis darbo gynybos ministerijoje, laukė, kol kovo mėnesį Rusijos žmonės jį perrinks, o tada...“, – sakoma straipsnyje.

 

Jame taip pat pažymima, kad abejojama dėl Generalinio štabo viršininko Valerijaus Gerasimovo, kurį Prigožinas kritikavo taip pat uoliai, kaip ir Sergejų Šoigu, likimo. Gerasimovas gali būti atleistas, tačiau vargu ar jam pavyks taip lengvai rasti naujas pareigas kaip Šojgu.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(16)
(2)
(14)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()