„Rusų karo laivai ir strateginiai bombonešiai prie JAV krantų.“ Kremlius metė iššūkį Amerikai  ()

Rusija dėl savo ribotų galimybių negali dažnai rengti tokių pratybų.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kremlius metė iššūkį Amerikai. Naujienų agentūra „Reuters“ birželio 6 d. pranešė, kad Rusija artimiausiomis savaitėmis planuoja karines pratybas Karibų jūroje. Šiuo tikslu regiono valstybėse bus dislokuoti karo laivai ir strateginiai bombonešiai.

Remdamasi savo šaltiniais tarp JAV pareigūnų, naujienų agentūra teigia, kad šios pratybos yra dalis Maskvos atsako į Vašingtono karinę paramą Kyjivui. „Reuters“ cituojamas pareigūnas teigė, kad tokiais veiksmais Rusija ketina pademonstruoti savo gebėjimą reaguoti globaliai.

Fantastiškos Android planšetės tik 73€! Beprotiškas kainos ir kokybės santykis („V61“)
3007

Nuostabiai gera kaina

Greitas ir saugus pristatymas

Geros savybės ir kokybė

Išsamiau

Be to, leidinio „Miami Herald“ šaltinis savo ruožtu pabrėžė, kad Rusija bando trikdyti padėtį JAV, darydama įtaką šalies visuomenei. Tačiau, leidinio nuomone, Rusija dėl savo ribotų galimybių negali dažnai rengti tokių pratybų.

Kaip skelbė Vakarų spauda, ​​Rusijos karo laivai sustos Kuboje ir Venesueloje, o baigę pratybas liks regione rudenį atlikti naujų karinių manevrų.

JAV atstovai paskelbė, kad Rusijos karinių pratybų visai šalia jos krantų nelaiko tiesiogine grėsme, tačiau stebės, kas vyksta. JAV teigia, kad Maskva neįspėjo Vašingtono apie planuojamus manevrus.

 

Keturi Rusijos karinio jūrų laivyno laivai: fregata „Admirolas Gorškovas“, gabenanti hipergarsines raketas „Circon“, povandeninis laivas, tanklaivis ir gelbėjimo vilkikas atvyks į Havanos uostą birželio 12 dieną ir stovės jame iki birželio 17 dienos, ketvirtadienį pranešė Kubos ginkluotosios pajėgos.

Labai tikėtina, kad pratybose dalyvaus Rusijos strateginiai bombonešiai Tu-160, kurie laikomi Rusijos Federacijos aviacijos ir kosmoso pajėgų pasididžiavimu.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(27)
(69)
(-42)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()