„NATO pasiruošęs karui. Mums trūksta tik vieno dalyko“  ()

„Turime gaminti daugiau, privalome plėsti savo pramoninę bazę.“


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

NATO valstybės narės yra pasirengusios gintis, tačiau joms reikia padidinti karinės įrangos gamybą, ketvirtadienį naujienų agentūrai AFP sakė Aljanso vyriausiasis generolas Christopheris Cavolis.

Pažymint 80-ąsias „D dienos“ išsilaipinimo, pradėjusio Prancūzijos išlaisvinimą iš nacistinės Vokietijos okupacijos, metines, vyriausiasis sąjungininkų pajėgų vadas Europoje Ch. Cavolis kalbėjo apie Rusijos invaziją į Ukrainą ir Maskvos grėsmę NATO šalims ateityje.

[EU+Kuponai] „June Mega Sale“! Įspūdingi prizai ir pasiūlymai: energijos stotelės, el. paspirtukai, siurbliai ir kt. (Video)
3131 1

„June Mega Sale“ išpardavimas!

Nuolaidų kuponai

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „FOSSiBOT F1200“ - mobili energijos stotelė, 1200W, 1024Wh, LiFePO4

2) „Narwal Freo X Plus“ - 7800Pa, plovimas, unikalus šepetys, atliekų suspaudimas, APP

3) „JIGOO C500“ - puikios kainos belaidžiai dulkių siurbliai

4) „BOGIST M1 Elite“ - 350W, 36V 10Ah el. paspirtukas

Išsamiau

„Per pastaruosius kelerius metus visiškai pakeitėme savo kryptį. Anksčiau vykdėme operacijas už NATO ribų, dabar esame susikoncentravę į Aljanso teritorijos gynimą“, – sakė Ch. Cavolis.

„Kalbant apie karinę techniką... turime gaminti daugiau, privalome plėsti savo pramoninę bazę“, – pridūrė jis.

Rusijos invazija į Ukrainą ir Vakarų remiama Kyjivo gynyba parodė, kad šiuolaikiniame konflikte labai reikia amunicijos ir kitos įrangos.

Tačiau gynybos priemonių gamintojams prireikė laiko, kad padidintų artilerijos sviedinių, transporto priemonių ir dronų gamybą.

 

„Turime greičiau generuoti aparatinę įrangą. Manau, kad visos Aljanso šalys tai supranta ir tuo klausimu dirba“, – sakė Ch. Cavolis.

Susidūręs su naujos kartos kariavimu, generolas pridūrė, kad NATO „labai sąmoningai stengsis ištirti viską, kas susiję su (Rusijos ir Ukrainos) konfliktu, kad galėtų iš jo kuo daugiau pasimokyti“.

NATO kariai taip pat studijuos Ukrainos mūšio laukuose naudojamą taktiką naujame „išmoktų pamokų“ centre, kuris bus įkurtas Lenkijoje, pridūrė Ch. Cavolis.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(16)
(1)
(15)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: