Tokios isterijos Rusijoje dar nebuvo. Skelbiama, kas vyksta  ()

Pastabos apie propagandistus sukėlė triukšmą Rusijoje.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-06-09 Tokios isterijos Rusijoje dar nebuvo. Skelbiama, kas vyksta  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Įdomus siužetas vystosi po George'o Clooney fondo darbuotojo replikos apie ketinimą patraukti baudžiamojon atsakomybėn akivaizdžiausius Rusijos propagandistus ir karo kurstytojus, savo „Facebook“ paskyroje rašo ukrainiečių karo analitikas, buvęs Ukrainos gynybos ministro patarėjas Aleksejus Kopytko.

Rusijoje įsiplieskė tokia isterija, kad pats Clooney buvo priverstas gintis pareiškimu: fondas nevykdys žurnalistų persekiojimo. Nes dabar jį asmeniškai ir žurnalistus remiančią organizaciją įvairūs „žmogaus teisių gynėjai“ ir „žodžio laisvės“ puoselėtojai suplėšys į gabalus. Jie kažkodėl „nemato“ skirtumo tarp žurnalistikos ir genocido kurstymo, teigia A. Kopytko.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas tik nuo 8,20€! Puikūs 6in1 šakotuvai, „Xiaomi“ maršrutizatoriai, orų stotelės, masiškai perkami jump starteriai ir kt. (Video)
3107 5

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Bakeey“ - 6in1 daugiafunkcis šakotuvas

2) „AGSIVO BG-009“ - uodų lempa-gaudyklė

3) „Xiaomi Redmi AX5400“ - WiFi 6 maršrutizatorius

4) „iMars J01“ - masiškai perkamas jump starteris

5) „ANENG A3005A/Pro“ - multimetras

6) „Xiaomi DUKA Atuman TH1“ - 2 vnt., drėgmės ir temperatūros matuokliai

Išsamiau

Žinia buvo tarsi vienareikšmė: sukurti propagandistams grėsmę būti suimtiems tuo atveju, jei keliautų į Europą neatskleisdami savo pavardžių, kad jie visi spėliotų ir bijotų. Tačiau fondo darbuotojo žodžius įvairios žiniasklaidos priemonės interpretavo savaip.

 

Istorija su Rusijos propagandistais yra labai svarbi. Nelengva įvesti realias sankcijas tiems, kurie patys nežudė, bet sudarė sąlygas žudynėms ir jas pateisino. Tačiau tai labai skaudu su tuo susijusiems asmenims. Sankcijos turėtų būti taikomos visiems Rusijos Federacijos kultūros ir humanitariniams generolams, visiems režimo tarnams. Jie pirmieji gaus priėjimą prie Vakarų auditorijos ausų ir „balins“ tikruosius žudikus, užbaigia karo analitikas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(251)
(3)
(248)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()