Putinas skelbia „pergalės teoriją“ kare prieš Ukrainą. Analitikai paaiškina, kas tai  ()

Rusijos diktatorius Vladimiras Putinas birželio 7 dieną sakydamas kalbą Sankt Peterburgo tarptautiniame ekonomikos forume suformulavo „pergalės teoriją“ kare prieš Ukrainą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Remiantis Karo studijų instituto (ISW) analize, Putinas numato, kad Rusijos pajėgos galės tęsti laipsnišką puolimą neribotą laiką, neleis Ukrainai atlikti sėkmingų kontratakos operacijų ir laimėti išsekinimo karo.

Putinas teigia, kad Rusijos pajėgos siekia „išstumti“ Ukrainos pajėgas „iš tų teritorijų, kurios turėtų būti kontroliuojamos Rusijos“.

Analitikai atkreipia dėmesį, kad Putino vertinimas, jog laipsniška Rusijos pažanga leis Rusijai pasiekti užsibrėžtus tikslus Ukrainoje, grindžiamas prielaida, kad Ukrainos pajėgos nesugebės išlaisvinti jokios reikšmingos Rusijos pajėgų užgrobtos teritorijos, o Rusijos armija sugebės išlaikyti puolimo operacijų tempą.

„Tačiau Ukrainos pajėgos praeityje įrodė, kad gerai apginkluotos gali neleisti Rusijos pajėgoms pasiekti net menkų taktinių laimėjimų ir pradėti kontrpuolimo operacijų“, – teigia analitikai.

 

„Putino „pergalės teorija“ remiasi Rusijos gebėjimu išgyventi ir įveikti Vakarų pažadėtą ​​karinę pagalbą Ukrainai, taip pat Ukrainos pastangas sutelkti karui didelę dalį savo ekonomikos ir gyventojų.

Tai rodo, kad Putinas greičiausiai apsiskaičiavo manydamas, kad Rusijos pajėgos galės pasinaudoti savo pranašumais karių skaičiaus ir įrangos atžvilgiu“, – rašo analitikai.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(22)
(1)
(21)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()