„Bus pakartas.“ Rusams bus šokas (Video)  ()

„Putinas iš anksto paruošė ideologinę dirvą.“© Ходорковский LIVE (Stop kadras) | https://www.youtube.com/watch?v=RdRgaCJtHVI

Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-06-11 „Bus pakartas.“ Rusams bus šokas (Video)  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Žmogaus teisių aktyvistai pareikalavo, kad Tarptautinis baudžiamasis teismas išduotų arešto orderius Rusijos pareigūnams ir propagandistams už neapykantos ukrainiečiams skleidimą.

Sąraše yra Rusijos saugumo tarybos pirmininko pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas, prezidento administracijos vadovo pirmasis pavaduotojas Aleksejus Gromovas, televizijos laidų vedėjas Vladimiras Solovjovas, RT vyriausioji redaktorė Margarita Simonian, žiniasklaidos grupės „Rossija Segodnia“ vadovas Dmitrijus Kiseliovas ir laidų vedėjas Sergejus Mardanas. 

Visi šie žmonės supranta, kad pralaimi, ir jiems gresia teisinga bausmė. Apie tai, birželio 8 d., per TV kanalą FREEDOM kalbėjo politikos strategas, buvęs Baškirijos visuomeninių rūmų pirmininkas Rostislavas Murzagulovas.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas tik nuo 6,27€! El. dviratis, pompa, 10in1 šakotuvas, mini įrankis poliravimui, graviravimui, šlifavimui, gręžimui ir kt. (Video)
2696 1

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „BlitzWolf BW-NEW TH5“ - 10in1 daugiafunkcis šakotuvas

2) Įkraunamas belaidis mini įrankis poliravimui, graviravimui, šlifavimui ir gręžimui

3) „ANENG A3005“ - multimetras

4) „Topshak TS-PW1“ - 18V impulsinis suktuvas su 380Nm, be baterijos ir įkroviklio

5) „TUERBB T-AP66“ - belaidė pompa

6) „Honey Whale S6 Pro“ - 350W, 48V 15Ah el. dviratis

Išsamiau

„Vladimiras Putinas iš anksto paruošė ideologinę dirvą. Dabartiniai propagandistai patikėjo Putinu ir nusprendė žaisti šį žaidimą. Dabar jie supranta, kad pralaimi, nes ciniška Putino mašina nesugeba laimėti susidūrimo su visu pasauliu“, – sakė jis.

Vladimiras Solovjovas yra Rusijos propagandos lyderis. Būtent jis asmeniškai gavo Putino nurodymus, kokius naratyvus ir idėjas reikia propaguoti visuomenėje.

 

„Vladimiras Solovjovas bus pakartas anksčiau nei Šoigu [Saugumo tarybos sekretorius, buvęs Rusijos gynybos ministras]. Tai mano gilus įsitikinimas. Manau, kad tai padarys ne Tarptautinis baudžiamasis teismas Hagoje, o specialusis tribunolas. Byloje bus paskelbtas nuosprendis, nes jis buvo šios propagandos flagmanas, kuri buvo vykdoma ne vienerius ar dvejus metus, o 10 metų nuo tada, kai V. Putinas sugalvojo šį planą. Esu įsitikinęs, kad Solovjovas nurodymus gavo tiesiai iš paties Putino“, – sakė ekspertas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(313)
(18)
(295)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: