Super galinga žinia! „Raudonos linijos krenta kaip musės“  ()

Nesiėmė jokios eskalacijos ar atsakomųjų veiksmų.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-06-11 Super galinga žinia! „Raudonos linijos krenta kaip musės“  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Visos V. Putino „raudonosios linijos“, kuriomis jis taip sėkmingai atgrasė Vakarus nuo didesnės pagalbos Ukrainai, galiausiai pasirodė esančios tik blefas.

Karas Ukrainoje beveik kasdien sumenkina rusų pasididžiavimą savo „imperija“. Paskutiniai pavyzdžiai – orlaivio Su-57 sunaikinimas ir amerikietiškų ginklų smūgiai Rusijos teritorijoje, rašo britų „The Telegraph“.

Straipsnio autorius rašo, kad Kremlius mėgsta grasinti „raudonomis linijomis“, kurių peržengimas esą sukels skaudžių pasekmių. Viena iš tokių „linijų“ buvo JAV ginklų panaudojimas smūgiams Rusijos teritorijoje.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas tik nuo 8,20€! Puikūs 6in1 šakotuvai, „Xiaomi“ maršrutizatoriai, orų stotelės, masiškai perkami jump starteriai ir kt. (Video)
3094 5

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Bakeey“ - 6in1 daugiafunkcis šakotuvas

2) „AGSIVO BG-009“ - uodų lempa-gaudyklė

3) „Xiaomi Redmi AX5400“ - WiFi 6 maršrutizatorius

4) „iMars J01“ - masiškai perkamas jump starteris

5) „ANENG A3005A/Pro“ - multimetras

6) „Xiaomi DUKA Atuman TH1“ - 2 vnt., drėgmės ir temperatūros matuokliai

Išsamiau

Neseniai Ukraina peržengė šią „raudonąją liniją“. Ir už tai nebuvo sulaukta jokio aiškaus atsako, išskyrus abejotinos reikšmės Dmitrijaus Medvedevo pareiškimus „Telegram“. Be to, dėl šių smūgių Ukraina įgijo didelį taktinę persvarą gindama pasienio teritorijas.

Bepiločio orlaivio smūgis Astrachanės srities Achtubinsko aerodromui, per kurį buvo sunaikintas penktos kartos naikintuvas Su-57, buvo dar vienas Rusijos pažeminimas. Ir tai reiškia ne vien tai, kad Rusija nesugeba apginti savo objektų toli nuo fronto linijos. 

 

„Su-57“ yra pažangiausias nuo Šaltojo karo pabaigos vykdomos didelio masto ginkluotųjų pajėgų modernizacijos projektas. Tai dar vienas Putino pažeminimas po Charkivo puolimo sužlugdymo. Leisdamas peržengti šią „raudonąją liniją“ ir nesiimdamas jokių eskalacijos ar atsakomųjų veiksmų, Putinas pademonstravo savo silpnumą“, – rašo „The Telegraph“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(39)
(1)
(38)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()