„Iki 2000.“ Putino tikslai Ukrainoje keičiasi  ()

Rusija prisitaikė prie situacijos.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kremliaus diktatorius Vladimiras Putinas viešai patvirtino, kad teroristinėje Rusijoje kas mėnesį mobilizuojama apie 30 tūkst. Tai, pažymėjo Ukrainos politologas Viktoras Andrusivas, atlygins jų nuostolius, kurie per dieną vidutiniškai siekia apie 1000 žmonių.

„Nuo metų pradžios orkai užėmė 752 kv. km mūsų žemės ir prarado apie 160 000 žmonių (žuvusių ir sužeistų). Už 1 kv.km jie paklojo maždaug 212 karių. Tiesą sakant, tai neįtikėtini praradimai, bet priešas jų dar nejaučia“, – pažymėjo ekspertas.

Anot jo, Rusija prisitaikė prie situacijos: „mėsos tiekimo“ konvejeris į frontą veikia stabiliai, kiniškos mašinos leidžia greitai remontuoti ir imti iš sandėlių įrangą, korėjiečių sviediniai ir Irano dronai palaiko puolimo operacijas.

[EU+Kuponai] „June Mega Sale“! Įspūdingi prizai ir pasiūlymai: energijos stotelės, el. paspirtukai, siurbliai ir kt. (Video)
3131 1

„June Mega Sale“ išpardavimas!

Nuolaidų kuponai

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „FOSSiBOT F1200“ - mobili energijos stotelė, 1200W, 1024Wh, LiFePO4

2) „Narwal Freo X Plus“ - 7800Pa, plovimas, unikalus šepetys, atliekų suspaudimas, APP

3) „JIGOO C500“ - puikios kainos belaidžiai dulkių siurbliai

4) „BOGIST M1 Elite“ - 350W, 36V 10Ah el. paspirtukas

Išsamiau

„Putinui ši situacija yra savotiškas pasiektas stabilumas, kai Rusijos kariai išlaiko iniciatyvą, todėl anksčiau ar vėliau, jo nuomone, viskas įvyks ir čia yra didelis pokytis, palyginti su tuo, kas buvo anksčiau, anksčiau taikinys buvo Ukrainos teritorijos, o dabar tikslas palaikyti puolimą ir žaisti ilgą karą“, – pažymėjo Andrusivas.

Tai yra, pabrėžia ekspertas, Putinui visai nesvarbu, kiek teritorijos yra užgrobta, svarbu pulti.

„Kadangi jis perėjo ant karinių bėgių, jam atrodo, kad jis gali laukti metų metus be jokių problemų, o mes, žinoma, negalime, todėl mums labai svarbu perlaužti šį „naująjį Putino stabilumą“ ir bet kokia kaina siekti iniciatyvos“, – pabrėžė ekspertas.

 

Anot jo, deja, tai įmanoma tik įvedant naujas brigadas į frontą ir vykdant kontrpuolimo operacijas. Be to, priduria jis, sprendžiant sviedinių tiekimo klausimus, Rusijos nuostoliai turėtų padidėti mažiausiai iki 2000 žmonių per dieną.

„Tai sukurs spragą mėsos konvejerio darbe ir lems iniciatyvos praradimą, nesugebėjimą pulti, o kai kur net gintis“, – pabrėžė Andrusivas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(22)
(1)
(21)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: