„Smerč“, „Uragan“, S-300. „Ten milijonai.“ Viskas vienoje vietoje (Video)  ()

Visa tai kainavo milijonus dolerių.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Charkivo pakraštyje saugoma apie tūkstantis raketų, kurias Rusijos kariai per plataus masto karą paleido į miestą ir regioną, fragmentų. Kiekviena iš jų šaliai agresorei kainavo 3-7 mln. dolerių.

Ši vieta vadinama Rusijos raketų „kapinėmis“ ir yra didžiausios iš visų, pradėjusių formuotis Ukrainoje nuo 2022 m. Šias Rusijos raketų „kapines“ parodė DW korespondentas Romanas Gončarenka.

„Tai grandiozinės kapinės. Čia yra apie tūkstantis „Smerč“, „Uragan“, S-300 ir kitų tipų raketų, kurias Rusija paleidžia Charkive“, – pažymėjo jis.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Beprotiškos uodų žudymo mašinos, multimetrai su termovizoriais, galingi 4in1 jump starteriai ir kt. (Video)
3542 3

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „TOOLTOP ET12S“ - 2in1 multimetras ir termovizorius

2) „ANENG A3010“ - labai funkcionalus multimetras

3) „Foursun“ - 4in1 jump starteris su oro kompresoriumi

4) „Black Knight B2000V“ - uodų lempa-gaudyklė

5) „Violent Mini Wind Fan“ - portabilus, įkraunamas ventiliatorius

6) „N-ONE NPad Q“ - atnaujinta 6+128GB, Android 13 planšetė

Išsamiau

Ukrainos teisėsaugos institucijos šiuos raketų fragmentus renka kaip įrodymus, kad vėliau galėtų panaudoti teisminiuose procesuose. Tai taip pat bus panaudota baudžiamiesiems procesams dėl Rusijos Federacijos karo nusikaltimų, kurie vykdomi Ukrainoje, ir bylų rengimui Tarptautiniam Baudžiamajam teismui.

 

Charkivo apygardos prokuratūros atstovas spaudai Dmytro Čubenko pridūrė, kad šiose savotiškose kapinėse yra ne tik priešo raketų, bet ir bepiločių orlaivių nuolaužų. Čia galima rasti „Shahed-131/136“ dronų kamikadzių dalių.

„Visos šios raketos kainuoja milijonus dolerių. Visos sparnuotosios raketos – Ch-101, Ch-55 – kainuoja 3, 5, 7 mln. dolerių. Ir tokios raketos smogia į miestą ir regioną“, – pridūrė jis.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(44)
(7)
(37)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()