Kol vieni sustingę iš baimės kiti ryžtingai veržiasi į priekį. Kas vyksta Ukrainoje  ()

Tai atitiktų Ukrainos ginkluotųjų pajėgų poreikius.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Prancūzija pasiūlė Vakarų valstybėms, įskaitant JAV, Jungtinę Karalystę, Lenkiją, Nyderlandus, Latviją, Lietuvą, Estiją, Daniją ir Švediją, prisijungti prie koalicijos, kuri siųstų į Ukrainą karo instruktorius, rašo vokiečių leidinys „Welt“. Prancūzijos štabo viršininkas Thierry Burkhardas pakvietė šias šalis dalyvauti mokymo misijoje daugianacionalinėje koalicijoje.

Daugiausia dėmesio bus skiriama išminavimui ir karinės technikos priežiūrai.

[EU+Kuponai] „June Mega Sale“! Įspūdingi prizai ir pasiūlymai: energijos stotelės, el. paspirtukai, siurbliai ir kt. (Video)
3110 1

„June Mega Sale“ išpardavimas!

Nuolaidų kuponai

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „FOSSiBOT F1200“ - mobili energijos stotelė, 1200W, 1024Wh, LiFePO4

2) „Narwal Freo X Plus“ - 7800Pa, plovimas, unikalus šepetys, atliekų suspaudimas, APP

3) „JIGOO C500“ - puikios kainos belaidžiai dulkių siurbliai

4) „BOGIST M1 Elite“ - 350W, 36V 10Ah el. paspirtukas

Išsamiau

Tačiau Prancūzija nesikreipė į Vokietiją, kuri išreiškė nepritarimą šiai idėjai. Neįvardijami ES diplomatai teigia, kad Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas ketina vykdyti veiklą pagal esamą ES misiją Ukrainoje (EUMAM), todėl reikės pakeisti mandatą, kas gali įvykti vasarą.

Anot „Welt“, Europos diplomatiniai sluoksniai pripažįsta, kad yra rimtų karinių priežasčių Ukrainos karius rengti jų šalyje. Mokymai atitiktų Ukrainos ginkluotųjų pajėgų poreikius. Nepaisant to, dauguma ES šalių, ypač Vokietija, Italija ir Ispanija, prieštarauja instruktorių siuntimui, nes baiminasi, kad jos gali būti įtrauktos į karą su Rusija.

 

Gegužės pabaigoje pasirodė pranešimai apie E. Macrono planus sukurti koaliciją, kuri siųstų karo instruktorius į Ukrainą, ir tikimasi, kad pranešimas bus paskelbtas šią savaitę. Per birželio 7 d. susitikimą su Ukrainos prezidentu V. Zelenskiu E. Macronas išreiškė norą organizuoti koaliciją, tačiau šiuo metu nesiryžo įsipareigoti siųsti instruktorių.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(19)
(1)
(18)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()