„Vakarų šalys „mojuoja branduoliniu ginklu“ ir gąsdina Rusiją“ (Video)  ()

Putinas vėl pademonstravo savo neadekvatumą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Putinas vėl bando kaltinti kitus dėl savo nuodėmių“, – sakė karo ekspertas O. Ždanovas ir priminė, kaip Kremliaus vadovas sakė, kad ne Rusija grasina Vakarams branduoliniais ginklais, o atvirkščiai.

Tokie kaltinimai skamba mažų mažiausiai keistai, o adekvatus žmogus taip tikrai nepasakytų. Karo eksperto išvada akivaizdi: Rusijos diktatoriui skubiai reikia psichiatro.

„Pagal Putino logiką, ne Rusijos Federacija grasina visam pasauliui branduolinėmis nelaimėmis ( „nešvaria bomba“ ar avarijomis Zaporižios atominėje elektrinėje, ar branduolinio ginklo panaudojimu, perspėjančiu, kad tai pavers „visą pasaulį radioaktyviais pelenais“, kaip mėgsta sakyti kai kurie Rusijos propagandistai), bet pasirodo, kad būtent Vakarų šalys „mojuoja branduoliniu ginklu“ ir gąsdina Rusijos Federaciją.

[Vokietija] Net 2 kartus pigiau nei Lietuvoje profesionalus flokavimo įrenginys. Ribotas kiekis
3854

Puiki kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Profesionalus įrenginys

Išsamiau

„Vargšė“ Rusijos Federacija: kaip visada aplink yra „blogi, dideli priešai“, o „maža, neapsaugota“ Rusija „dreba ir bijo“, tai yra, pasirodo, kad Vakarų šalys „mojuoja branduoliniu ginklu“.

Mes kalbame apie šalis (įskaitant NATO), kurios sako: „Nelieskite branduolinių ginklų. Karas yra karas, bet su įprastais ginklais.“ Tuo pačiu metu Rusijoje nuolat pasirodo skirtingi politikai (ypač Medvedevas, mėgstantis „mojuoti branduoliniu ginklu“, ką vėliau pateisina Peskovas).

 

Taigi, Putinas pradėjo sakyti tą patį, kad „Vakarų šalys mojuoja branduoliniu ginklu“. Ar manote, kad tai yra adekvatus adekvataus žmogaus pareiškimas? Aš taip nemanau. Man atrodo, kad čia jau reikia psichiatro“, – „diagnozavo“ karo ekspertas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(116)
(6)
(110)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()