[ŽT] Naujausias ginklas Ukrainoje daro stebuklus. Tai tikra sensacija. „Patys geriausi atsiliepimai“  ()

Ukraina gavo eksperimentinių ginklų iš Suomijos. Jie sėkmingai pasirodė mūšio lauke.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Suomija beveik neatskleidžia informacijos apie tai, kokius ginklus ji perduoda Ukrainai teikdama karinę pagalbą. Tačiau tapo žinoma, kad Ukrainos ginkluotosios pajėgos iš sandėlių gavo ne tik įprastą ginkluotę, bet ir naujausius eksperimentinius ginklus. Ir jie Ukrainoje daro stebuklus.

Apie tai leidiniui „Yle“ sakė Suomijos Gynybos pajėgų štabo viršininko pavaduotojas ginkluotei ir logistikai generolas leitenantas Mikko Heiskanenas. 

[Vokietija] Net 2 kartus pigiau nei Lietuvoje profesionalus flokavimo įrenginys. Ribotas kiekis
3854

Puiki kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Profesionalus įrenginys

Išsamiau

Heiskanenas interviu teigė, kad į Ukrainą eksportuojama ne tik sena ginkluotė, bet ir nauji Suomijos gynybos pramonės gaminiai. Kai kurie ginklai yra eksperimentiniai, tačiau Suomija pažymi, kad tai padeda pagerinti ginklų gamybą.

Be to, Ukrainos gynybos pajėgos pažymi, kad eksperimentinė ginkluotė mūšio lauke puikiai veikia, o Suomijos gynybos pramonė sulaukia gerų atsiliepimų iš Ukrainos gynėjų.

 

Pasak Heiskaneno, Suomijos įmonių gaminami ginklai galėtų būtų gaminami didesniu mastu ir perduodami Ukrainai, tačiau tam reikia politinės valios ir papildomo finansavimo.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(169)
(6)
(163)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()