Kremlius gavo sąskaitą. „Atlikome skaičiavimus.“ Juos ištiks šokas  (1)

Anksčiau ar vėliau Rusija turės už tai atlyginti.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-06-10 Kremlius gavo sąskaitą. „Atlikome skaičiavimus.“ Juos ištiks šokas  (1)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos valstybinė įmonė „Ukrhydroenergo“ ruošia Rusijai ieškinį dėl hidroelektrinėms padarytos žalos atlyginimo. Rusija Ukrainos hidroelektrines reguliariai atakuoja raketomis ir bombomis. Norima iš Rusijos gauti kompensaciją ir už Kachovkos hidroelektrinės sunaikinimą, teigia įmonės Teisės departamento vadovė Julija Tolčinina-Burunska.

„Ukrhydroenergo“ ruošiasi pateikti ieškinius Ukrainos nacionaliniuose teismuose. Dėl Kachovkos hidroelektrinės sunaikinimo bendrovė atskirai pateiks ieškinį tarptautiniuose teismuose. Bus bandoma prisiteisti žalos, kurią patyrė elektrinės, ir negautų pajamų kompensavimą.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas tik nuo 6,27€! El. dviratis, pompa, 10in1 šakotuvas, mini įrankis poliravimui, graviravimui, šlifavimui, gręžimui ir kt. (Video)
3365 1

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „BlitzWolf BW-NEW TH5“ - 10in1 daugiafunkcis šakotuvas

2) Įkraunamas belaidis mini įrankis poliravimui, graviravimui, šlifavimui ir gręžimui

3) „ANENG A3005“ - multimetras

4) „Topshak TS-PW1“ - 18V impulsinis suktuvas su 380Nm, be baterijos ir įkroviklio

5) „TUERBB T-AP66“ - belaidė pompa

6) „Honey Whale S6 Pro“ - 350W, 48V 15Ah el. dviratis

Išsamiau

„Atlikome skaičiavimus. Tai yra pačios elektrinės praradimas, tai yra pelno praradimas. Tai yra maždaug 2,5 milijardo eurų. Mes ruošiame pretenziją Rusijoje ir jau išsiuntėme jiems pranešimą, pretenziją dėl šios sumos sumokėjimo. O jei per šešis mėnesius nebus kompensacijos, kreipsimės į Tarptautinį arbitražo teismą. Radome būdą informuoti Rusiją – tai padarėme padedami Europos draugų. Ir pažymime, kad jų valdžia, jų prezidentas, Užsienio reikalų ministerija ir visos struktūros, kurios turėtų gauti šią pretenziją, ją gavo“, – sakė „Ukrhydroenergo“ generalinis direktorius Ihoris Sirota.

 

Rusija gali atsisakyti sumokėti kompensaciją, bet reikia nepamiršti, kad Europoje yra rusų turto, kurį Ukraina gali prisiteisti kaip kompensaciją už patirtą žalą.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(213)
(3)
(210)

Komentarai (1)