„Mirtinos sąlygos.“ Putinas gauna galingą perspėjimą  ()

„Nesugebės tinkamai sureaguoti į proveržį.“


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Saudo Arabija, kurios valdžia neseniai paskelbė ketinanti 2026 – 2027  m. padidinti naftos gavybą, o 2028 m. – iki 12,3 mln. barelių per dieną (šiuo metu išgaunama 10,5 mln.), sudavė rimtą smūgį Rusijos finansinėms galimybėms. Papildomi naftos kiekiai sumažins „juodojo aukso“ kainą, dėl to sumažės įplaukos į Rusijos biudžetą ir ji praras pozicijas pasaulinėje rinkoje, teigia analitikai.  

Jei naftos kainos nebus aukštos, Kremlius negalės remti brangiai kainuojančio karo prieš Ukrainą, taip pat užtikrinti didėjančių socialinių išlaidų, įskaitant tiesiogiai su karu susijusias išlaidas. 

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Išmanieji „Xiaomi“ ventiliatoriai, prie telefonų jungiamos termo kameros, įspūdingi monukuliarai ir kt. (Video)
2467 2

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Topshak TS-PW1“ - 18V impulsinis suktuvas su 380Nm, su baterija ir įkrovikliu

2) „INFIRAY T2S+“ - prie išmanaus telefono jungiama šiluminio vaizdo kamera

3) „FNIRSI NVS-20“ - įspūdingi 4K monokuliarai

4) „KuKirin G2 MAX“ - 1000W, 48V 20Ah el. paspirtukas su sėdyne

5) „FunWater“ - pripučia SUP irklentė

6) „SmartMi Standing Fan 2S“ - belaidis išmanusis ventiliatorius

Išsamiau

Dėl karo Ukrainoje ir sankcijų Rusija praranda rinkas labiausiai išsivysčiusiose Vakarų šalyse. Kremlius dabar tikisi, kad Kinija taps išskirtine energijos išteklių pirkėja. Tačiau labai tikėtina, kad Pekinas pradės sudarinėti sutartis dėl pigesnės naftos pirkimo iš Persijos įlankos. 

„Per pusantrų metų, kol galios gavybos apribojimai, Rusija gerokai susilpnės, nes ir toliau leis „naftos dolerius“ karui ir paprasčiausiai nesugebės tinkamai reaguoti į naftos gavybos proveržį“. 

 

Kitaip tariant, pasaulis jau dabar aiškiai įspėja Putiną: maždaug po metų naftos rinkoje pradės formuotis sąlygos, kurios bus pražūtingos Rusijai. Pasaulis ruošia Rusijai scenarijų, kuris jau išsipildė devintajame dešimtmetyje, kai dėl naftos kainų kritimo žlugo SSRS. 

Rusijai neliko jokios manevravimo laisvės tokiomis sąlygomis, kai ji buvo sąmoningai „įvaryta į kampą“. Reikia tikėtis, kad panašūs žingsniai, kuriais siekiama apriboti Rusijos galimybes, bus žengiami ir kituose sektoriuose. Ir dėl šių žingsnių susitarė galingiausios pasaulio valstybės.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(108)
(2)
(106)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()