Planas suveikė. Rusai sustingo tarsi įbesti. Kas nutiko fronte  ()

J. Sullivanas dar kartą patvirtino Jungtinių Valstijų įsipareigojimą remti Ukrainą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Gegužės pabaigoje JAV, Vokietija, Prancūzija ir kitos Ukrainos sąjungininkės leido Kyjivui panaudoti Vakarų ginklus smogiant Rusijos teritorijai.

JAV patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Jake'as Sullivanas pareiškė, kad amerikiečių ginklų panaudojimas Ukrainai smogiant Rusijos teritorijai netoli Charkivo srities sienos buvo veiksmingas.

Gegužės 10 d. rusai atidarė kitą frontą šiaurinėje Charkivo srityje, bandydami išnaudoti Vakarų ginklų pristatymo vėlavimą.

„Tos operacijos Charkive pagreitis sustojo. Dabar Charkivui vis dar gresia pavojus, bet rusai pastarosiomis dienomis nesugebėjo padaryti šioje zonoje apčiuopiamos pažangos“,CBS sakė J. Sullivanas.

[Vokietija] Net 2 kartus pigiau nei Lietuvoje profesionalus flokavimo įrenginys. Ribotas kiekis
3854

Puiki kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Profesionalus įrenginys

Išsamiau

Jis gynė sprendimą leisti Ukrainos smūgius Rusijos teritorijoje kaip „sveiką protą“, nes RF pajėgos apšaudė per sieną Ukrainos pozicijas.

„Tai, kas vyko aplink Charkivą pastaruosius porą mėnesių, buvo rusų puolimas, jie šaudė iš vienos sienos pusės tiesiai į kitą, tiesiog nebuvo prasminga neleisti ukrainiečiams šaudyti atgal per sieną“, – sakė J. Sullivanas.

 

J. Sullivanas taip pat dar kartą patvirtino Jungtinių Valstijų įsipareigojimą remti Ukrainą.

Gegužės 31 d. JAV valstybės sekretorius Antony Blinkenas atskleidė, kad prezidentas Joe Bidenas slapta leido Ukrainai panaudoti amerikietiškus ginklus prieš taikinius Rusijos žemėje. J. Bidenas vėliau patikslino, kad šis leidimas taikomas tik Rusijos teritorijoms, besiribojančioms su Ukraina, o ne taikiniams, tokiems kaip Maskva ar Kremlius.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(57)
(1)
(56)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()