Šluos viską 250 km atstumu. Į frontą atvyksta kai kas nerealaus (Video)  ()

CM200 vienu metu aptinka ir seka taikinius įvairioje aplinkoje ir aukštyje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Prancūzijos „Thales“ pateiks Ukrainai antrą integruotą oro gynybos sistemą CM200, įskaitant stebėjimo radarus ir valdymo įrangą, padidinančią grėsmių aptikimo ir reagavimo pajėgumus.

Prancūzijos ginkluotųjų pajėgų ministerija ir Ukrainos gynybos ministerija pasirašė sutartį su „Thales Group“ dėl kitos visos oro gynybos sistemos CM200 pristatymo, siekiant sustiprinti savo teritorijos apsaugą, rašoma bendrovės pranešime spaudai. Po to, kai pirmoji 2023 m. gauta sistema pasirodė veiksminga kovoje, Ukraina pasirinko antrąją, kad padidintų savo saugumą, rašo „Thales“.

[Vokietija] Net 2 kartus pigiau nei Lietuvoje profesionalus flokavimo įrenginys. Ribotas kiekis
3854

Puiki kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Profesionalus įrenginys

Išsamiau

Šią trumpojo nuotolio sistemą „ControlMaster 200“ (CM200) sudaro integruotas „Ground Master 200“ stebėjimo radaras, radijo ryšio įranga, „ControlView“ valdymo centras ir mobilūs ginklų terminalai.

Pasak „Thales“, CM200 vienu metu aptinka ir seka taikinius įvairioje aplinkoje ir aukštyje, koordinuodama oro gynybą nuo labai trumpo nuotolio (VSHORAD) iki išplėstinio trumpojo nuotolio (E-SHORAD) diapazono. Radaras „Ground Master 200“ greitai nustato ir seka taikinio trajektoriją, pagerindamas situacijos suvokimą. Tai leidžia „ControlView“ valdymo sistemai įvertinti grėsmes ir efektyviai nukreipti atitinkamus šaudymo vienetus, kad būtų galima sunaikinti oro taikinį.

 

CM200 užtikrina didelę stebėjimo zoną. „Ground Master 200“ aptinka orlaivius, sraigtasparnius, dronus, sparnuotąsias raketas, paviršinius ir artilerijos taikinius iki 250 km atstumu ir iki 24 km aukštyje. Jis gali būti integruotas su SAMP/T sistema kartu 40 km nuotolio prancūziškomis „Aster 30“ raketomis, kurios taip pat tiekiamos Ukrainai, teigia „Militarnyi“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(160)
(1)
(159)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()