400 tankų per mėnesį. „Ši nedovanotina klaida rusams kainavo šimtus šarvuočių“  ()

Pati Rusijos armija padeda ukrainiečiams lengviau naikinti rusišką šarvuotą techniką.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Taip teigia BILD žurnalistas ir karo analitikas Julianas Röpcke. Ekspertas atkreipė dėmesį, kad nedidelė klaida rusams kainuoja šimtus sunaikintų tankų ir šarvuočių.

Naujausiais duomenimis, rusai praranda tankus tokiu tempu, kad nebeįmanoma kompensuoti nuostolių. Ekspertų skaičiavimai rodo, kad per tris mėnesius – nuo ​​šių metų kovo iki gegužės – Rusijos armija vidutiniškai per mėnesį neteko beveik 400 tankų, t. y. net 70 % daugiau nei per pirmuosius dvejus karo metus.

Šie skaičiai prieštarauja Vakarų žiniasklaidos teiginiams, kad rusai sugebėjo „agresyviai atstatyti savo jėgas“ ir pereiti į karo ekonomiką.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas tik nuo 8,20€! Puikūs 6in1 šakotuvai, „Xiaomi“ maršrutizatoriai, orų stotelės, masiškai perkami jump starteriai ir kt. (Video)
3092 5

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Bakeey“ - 6in1 daugiafunkcis šakotuvas

2) „AGSIVO BG-009“ - uodų lempa-gaudyklė

3) „Xiaomi Redmi AX5400“ - WiFi 6 maršrutizatorius

4) „iMars J01“ - masiškai perkamas jump starteris

5) „ANENG A3005A/Pro“ - multimetras

6) „Xiaomi DUKA Atuman TH1“ - 2 vnt., drėgmės ir temperatūros matuokliai

Išsamiau

Julianas Röpcke pažymi, kad tokius didelius nuostolius lemia ir tai, kad patys rusai palengvina ukrainiečiams darbą. Rusai daro vieną nedidelę klaidą, kuri jiems labai brangiai kainuoja.

Be dronų-kamikadzių, fronte labai populiarios prieštankinės sausumos minos. Jos skirtos transporto priemonei imobilizuoti.

Tačiau problema yra ta, kad net senesnės sovietinės mašinos yra gana atsparios tokio tipo ginklams – minos negarantuoja 100 % efektyvumo.

Minos dažniausiai imobilizuoja techniką, pavyzdžiui, nutraukiant vikšrus. Esant tokiai situacijai, sustojusios transporto priemonės ekipažas nusprendžia evakuotis – ir tai yra kritinė klaida, pažymi Julianas Röpcke.

 

Analitikas aiškina, kad rusai dažnai evakuacijos metu palieka atidarytą transporto priemonės liuką. Tuo pasinaudoja Ukrainos dronų pilotai, kurie turi atvirą kelią pataikyti į „jautriausią“ tanko tašką. Sprogstamojo užtaiso numetimas į transporto priemonės vidų beveik visada baigiasi taip pat – galingu sprogimu.

Jei liukas būtų uždarytas, sunaikinti tanką būtų daug sunkiau“, – pabrėžia Röpcke.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(14)
(3)
(11)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()