„O tada pasirodys F-16.“ Ką, sukandus dantis, pripažino Skabejeva (Video)  ()

Karo veiksmų intensyvumas išaugo.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pagrindinė Kremliaus propagandistė Olga Skabejeva eteryje turėjo svečią, kuris pradėjo propaguoti visiškai kitokią nuomonę nei Rusijos naratyvai, praneša „24 kanalas“. Propagandistei teko „sukandus dantis“ sutikti ir pripažinti nemalonią tiesą. Pasirodo, vakarietiški ginklai visai nėra „šiukšlė“. Ir jie yra tikra grėsmė okupacinei armijai.

Svečias įtiknėjo Skabejevą ir kompaniją, kad Vakarų ginklai padarė didelę įtaką situacijai fronte. Juk jie galingai naikina įsibrovėlius ir jų nuostoliai kasdien auga. Nuo gegužės ukrainiečių gynėjai kasdien likviduodavo daugiau nei tūkstantį rusų, vien tik birželio 7 d., jie likvidavo 1210 okupantų.

[EU+Kuponai] „June Mega Sale“! Įspūdingi prizai ir pasiūlymai: energijos stotelės, el. paspirtukai, siurbliai ir kt. (Video)
3109 1

„June Mega Sale“ išpardavimas!

Nuolaidų kuponai

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „FOSSiBOT F1200“ - mobili energijos stotelė, 1200W, 1024Wh, LiFePO4

2) „Narwal Freo X Plus“ - 7800Pa, plovimas, unikalus šepetys, atliekų suspaudimas, APP

3) „JIGOO C500“ - puikios kainos belaidžiai dulkių siurbliai

4) „BOGIST M1 Elite“ - 350W, 36V 10Ah el. paspirtukas

Išsamiau

O tada pasirodys F-16. Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms gavus sviedinius iš savo partnerių, karo veiksmų intensyvumas išaugo. Ką Kremliaus sėbrė turėjo pripažinti sukandus dantis. Rūgščia veido išraiška Skabejeva pasakė, kad tai labai „padrąsina“. Tačiau tai dar ne viskas, ji taip pat nerimauja dėl greitai Ukrainoje pasirodysiančio F-16 lėktuvo ir rusams bus sunku.

 

„Dabar diskutuojame, kad lėktuvai (F-16 – „24 kanalas“) situacijos nepakeis, bet suprantame, kad tam tikru mastu jie pakeis ją“, – prislėgta sakė propagandistė.

Be to, diskusijos metu propagandistai netgi priėjo prie išvados, kad „Bayraktar“ ir HIMARS padarė didelę įtaką karo eigai.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(106)
(0)
(106)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: