JAV suprato, kaip laimėti karą. „Žiauriai sutriuškins Rusijos kariuomenę“  ()

Baltieji rūmai skelbia, ko tikrai trūksta Ukrainai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Nacionalinio saugumo patarėjo pavaduotojas Jonathanas Fineris sakė, kad Ukrainai nereikia jokių konkrečių ginklų, kad įveiktų Rusiją. Vietoj to Ukrainai reikia nuolatinio tam tikrų pajėgumų antplūdžio.

„Egzistuoja idėja, kad „jie yra per vieną sistemą nuo kažkokio didžiulio proveržio, kai jie gaus tą sistemą ir žiauriai sutriuškins Rusijos kariuomenę“. Tai ne toks karas“, – sakė J. Fineris per Naujojo Amerikos saugumo centro konferenciją, rašo „Business Insider“.

[EU+Kuponai] „June Mega Sale“! Įspūdingi prizai ir pasiūlymai: energijos stotelės, el. paspirtukai, siurbliai ir kt. (Video)
3109 1

„June Mega Sale“ išpardavimas!

Nuolaidų kuponai

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „FOSSiBOT F1200“ - mobili energijos stotelė, 1200W, 1024Wh, LiFePO4

2) „Narwal Freo X Plus“ - 7800Pa, plovimas, unikalus šepetys, atliekų suspaudimas, APP

3) „JIGOO C500“ - puikios kainos belaidžiai dulkių siurbliai

4) „BOGIST M1 Elite“ - 350W, 36V 10Ah el. paspirtukas

Išsamiau

J. Fineris teigė, kad norėtų, jog JAV galėtų užtikrinti Ukrainai begalines artilerijos ir priešlėktuvinės gynybos įrangos atsargas, kurių Ukrainai labiausiai reikia.

„Jei yra du dalykai, kuriuos galėtume be galo tiekti ukrainiečiams, kad pabandytume pakeisti šio karo eigą, tai artilerijos amunicija ir oro gynybos perėmėjai“, – aiškino jis.

 

„Šis konfliktas tarp dviejų labai panašių kariuomenių tam tikra prasme yra daug labiau susijęs su elementariu blokavimu ir susidorojimu. Jie išliks pagrindiniu šiuolaikinio karo aspektu: kritinę reikšmę turi ne itin galingų ginklų gamyba, o amunicija, kurios mums trūksta“, – sakė Fineris.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(175)
(3)
(172)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()