Grėsmingas signalas. „Dabar Putinui reikia melstis.“ Kas nutiko Baltijos jūroje (Video)  ()

„NATO pradeda didžiausias pratybas.“


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Jurijus Švecas pirmiausia išjuokė Rusijos laivyno pratybas Karibų jūroje: „Dabar Putinui reikia melstis, kad fregata „Gorškov“ neužstrigtų Atlanto vandenyno viduryje“. Tada sovietų žvalgybos pareigūnas pasakė, kad daug svarbesnis įvykis bus NATO pratybos Baltijos jūroje, ir paaiškino, kodėl.

Jurijaus Šveco nuomonę galima rasti „YouTube“ kanalo vaizdo įraše.

„NATO pradeda didžiausias pratybas Baltijos jūroje nuo 1972 metų. Šios pratybos tikrai bus didžiausios, dalyvaus 20 šalių ir apie 50 orlaivių. Šios pratybos buvo didelės pernai, bet tada jose dalyvavo 6 tūkst karių, o šiemet bus 9 tūkstančiai“, – apie svarbų įvykį kalbėjo karo ekspertas.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas tik nuo 8,20€! Puikūs 6in1 šakotuvai, „Xiaomi“ maršrutizatoriai, orų stotelės, masiškai perkami jump starteriai ir kt. (Video)
3095 5

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Bakeey“ - 6in1 daugiafunkcis šakotuvas

2) „AGSIVO BG-009“ - uodų lempa-gaudyklė

3) „Xiaomi Redmi AX5400“ - WiFi 6 maršrutizatorius

4) „iMars J01“ - masiškai perkamas jump starteris

5) „ANENG A3005A/Pro“ - multimetras

6) „Xiaomi DUKA Atuman TH1“ - 2 vnt., drėgmės ir temperatūros matuokliai

Išsamiau

Po to Jurijus Švecas paskelbė prasidėjusių NATO pratybų tikslus: „Tai bus pratybos Baltijos jūrą paversti NATO ežeru. Svarbiausias šių pratybų tikslas bus prisitaikyti prie to, ką Ukraina ir NATO sužinojo apie Rusijos pajėgų pajėgumus Ukrainos mūšio lauke. Šiuo atžvilgiu pirmiausia bus išsiaiškintos rusiškų ginklų tipų galimybės ir kuriamos naujos technologijos: šios technologijos bus išbandomos šių pratybų metu. Ir bus išbandytos technologijos, kurios turėtų pasiųsti Rusijai grėsmingą signalą apie Aljanso galimybes. Taip Pentagono atstovai ir teigia – „grėsmingas signalas“.

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(173)
(2)
(171)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()