Dega rusų laivas „Admiral Levčenko“. „Va kas nutinka“  ()

„Admiral Levčenko“ – tai 163 metrų ilgio rusų karo laivas, kuriame tarnauja iki 300 žmonių. Dabar jis dega, nors net nebuvo priartėjęs prie Ukrainos.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-06-10 Dega rusų laivas „Admiral Levčenko“. „Va kas nutinka“  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

1988 metais tarnybą pradėjęs „Admiral Levčenko“ yra 163 metrų ilgio eskadrinis minininkas. Pagrindinė jo funkcija – kovoti su povandeniniais laivais, bet kartais jis gauna ir kitokių užduočių. Pavyzdžui, 2010 metais „Admiral Levčenko“ vyko kovoti su Somalio piratais, kurie, aišku, povandeninių laivų nenaudoja.

Prie Ukrainos šio karo metu „Admiral Levčenko“ nesiartino ir neketino artintis. „Admiral Levčenko“ priklauso Rusijos Šiaurės laivynui ir į Juodosios jūros reikalus šiuo metu nesikiša. Bet vis tiek dega.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Beprotiškos uodų žudymo mašinos, multimetrai su termovizoriais, galingi 4in1 jump starteriai ir kt. (Video)
3542 3

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „TOOLTOP ET12S“ - 2in1 multimetras ir termovizorius

2) „ANENG A3010“ - labai funkcionalus multimetras

3) „Foursun“ - 4in1 jump starteris su oro kompresoriumi

4) „Black Knight B2000V“ - uodų lempa-gaudyklė

5) „Violent Mini Wind Fan“ - portabilus, įkraunamas ventiliatorius

6) „N-ONE NPad Q“ - atnaujinta 6+128GB, Android 13 planšetė

Išsamiau

Ukrainos Pietų pajėgų atstovas Dmytro Pletenčiukas pranešė, kad „Admiral Levčenko“ dega. Laive, dislokuotame Barenco jūroje, kilo gaisras ir Ukraina prie to niekaip neprisidėjo. Tačiau Pletenčiukas turi versiją, kas jam nutiko.

„Admiral Levčenko“, Pletenčiuko teigimu, yra varomas Mykolajive sukurtais varikliais. Vėliau, kaip pranešama, jis buvo modernizuojamas, todėl gali būti, kad daug komponentų buvo pakeisti. Tačiau ir po 2020-2022 metais trukusio remonto jame tikriausiai liko ukrainietiškų detalių ir kitų komponentų, kuriuos Rusijai dabar sunku prižiūrėti. „Va kas nutinka, kai „supervalstybė“ gauna Ukrainos sankcijų ir negali savarankiškai aptarnauti Mykolajive ​​gaminamų variklių. 10 metų nepakako šiai problemai išspręsti“, laivo gaisrą komentavo Pletenčiukas.

 

Pasak Pletenčiuko, rusai deda pastangas išsaugoti „Admiral Levčenko“, bet neaišku, ar jiems pasiseks.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(191)
(6)
(185)

Komentarai ()