[ŽT] „Ištepė mūsų vėliavą š...“ Rusų laukė „išskirtinė“ viešnagė Turkijoje (Video)  ()

Rusams tenka pasigailėti, nes ne visi yra pasirengę toleruoti tokius svečius.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Panašu, kad dalis rusų dar nesuprato, kad šalies agresorės piliečiai ne itin laukiami kitose šalyse, todėl toliau keliauja į svečias šalis, visur skleisdami savo rašistinę ideologiją. Tačiau jiems tenka pasigailėti, nes ne visi yra pasirengę toleruoti tokius svečius.

Rusų laukė „išskirtinė“ viešnagė Turkijoje. Čia nepažįstami žmonės nusprendė pamokyti turistus iš Rusijos, kurie, apsigyvenę viešbučio kambaryje, iš karto pakabino prie jo Rusijos trispalvę, kad pabrėžtų savo tapatybę.

[EU+Kuponai] „June Mega Sale“! Įspūdingi prizai ir pasiūlymai: energijos stotelės, el. paspirtukai, siurbliai ir kt. (Video)
3107 1

„June Mega Sale“ išpardavimas!

Nuolaidų kuponai

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „FOSSiBOT F1200“ - mobili energijos stotelė, 1200W, 1024Wh, LiFePO4

2) „Narwal Freo X Plus“ - 7800Pa, plovimas, unikalus šepetys, atliekų suspaudimas, APP

3) „JIGOO C500“ - puikios kainos belaidžiai dulkių siurbliai

4) „BOGIST M1 Elite“ - 350W, 36V 10Ah el. paspirtukas

Išsamiau

„Šiandien atvykome į Turkiją, šalia savo kambario balkone ant medžio pakabinome Rusijos vėliavą. Nežinau, kodėl taip nutiko, bet mūsų Rusijos vėliava buvo ištepta šūdu. Jie ištepė visą mūsų balkoną šūdu, visus mūsų gultus. Čia kūdikio sauskelnės, visi daiktai yra ištepti šūdais. Vaikinai, ką turėtume daryti? Mes esame rusai. Kodėl mes negalime tiesiog atvykę pailsėti? Toks požiūris į mus. Darykime ką nors“, – pasiūlė rusas, numesdamas panaudotas sauskelnes, o suteptas rankas nusišluostydamas į šortus.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(166)
(4)
(162)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()