[ŽT] „Ruoškitės kapituliacijai.“ Kas vyksta  ()

Atskleista tiesa apie padėtį fronte, paneigianti kai kurią informaciją.


Karas Ukrainoje
Karas Ukrainoje
© Міністерство оборони України (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo.php?fbid=630665685912554&set=pb.100069073844828.-2207520000&type=3

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Karo ekspertas Dmitrijus Snegiriovas pasipiktino kai kurių Vakarų žiniasklaidos priemonių paskleista informacija, kad Ukrainai netrukus teks sėsti prie derybų stalo su Rusija. Karo ekspertas patikino, kad šiuos teiginius greičiausiai paskelbė Rusija ir pasiūlė apskritai nustoti cituoti užsienio spaudą.

Dmitrijaus Snegiriovo interviu televizijos kanalui „Pryamij“ galite peržiūrėti „YouTube“ kanale.

[EU+Kuponai] „June Mega Sale“! Įspūdingi prizai ir pasiūlymai: energijos stotelės, el. paspirtukai, siurbliai ir kt. (Video)
2768 2

„June Mega Sale“ išpardavimas!

Nuolaidų kuponai

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „FOSSiBOT F1200“ - mobili energijos stotelė, 1200W, 1024Wh, LiFePO4

2) „Narwal Freo X Plus“ - 7800Pa, plovimas, unikalus šepetys, atliekų suspaudimas, APP

3) „JIGOO C500“ - puikios kainos belaidžiai dulkių siurbliai

4) „BOGIST M1 Elite“ - 350W, 36V 10Ah el. paspirtukas

Išsamiau

Karo ekspertas emocingai išsakė savo nuomonę apie publikacijas Vakarų žiniasklaidoje, kuriose teigiama, kad Ukraina yra aklavietėje: „Mano pirmas klausimas: apie kokį kontrpuolimą mes kalbame? Ar Vakarų šalys sudarė sąlygas jo sėkmei (perdavė lėktuvus, atsižvelgė į ankstesnio vasaros kontrpuolimo patirtį)? Galbūt Ukrainos ginkluotosios pajėgos turi pakankamai įrangos išminavimui? Ne? 20 procentų, kaip buvo? Tuomet apie kokį kontrpuolimą kalbama? Tai dar viena Kremliaus informacinė ataka, kurios tikslas – parodyti: matote, mes (Vakarai) reikalaujame kontrpuolimo, o Ukrainos pusė negali pereiti į kontrpuolimą, todėl ruoškitės kapituliacijai per Ukrainos teritorines nuolaidas.“

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(54)
(12)
(42)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: