[ŽT] Maža NATO šalis nestabdo! Galinga dovana Ukrainai (Foto)  ()

Orlaivis Kroatijos oro pajėgose tarnavo iki 2014 m. Tada jis buvo užkonservuotas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos pagalbos tarnybos orlaivių parkas pasipildys transporto lėktuvu An-32B, kurį perduos Kroatija. Apie tai praneša „Militarnyi“.

Lėktuvo nuotrauka daryta birželio 8 dieną Kroatijos sostinės Zagrebo tarptautiniame oro uoste. Jis jau turi pagalbos tarnybos simbolius.

[Vokietija] Nuostabus vaizdo projektorius tik 144€! 1080P, 500ANSI, Bluetooth 4.0 ir kt. („Lenovo Thinkplus Air H4S“)

Labai gera kaina

Iš Vokietijos

Ribotas kiekis

Puikios savybės ir galimybės

Išsamiau

Tai vienas iš dviejų An-32B, kurie buvo naudojami Kroatijos oro pajėgose nuo 1995 m. Nuo 2014 metų jie nenaudojami ir buvo užkonservuoti. Kol kas oficialios informacijos apie šio lėktuvo perdavimo sąlygas nėra.

 

Tai ne pirmas kartas, kai NATO narė Kroatija remia Ukrainą kare su Rusija. Anksčiau Kroatija Ukrainos kariuomenei perdavė sraigtasparnius Mi-8. Sraigtasparniai į Ukrainą buvo atgabenti 2023 metų pavasarį.

An-32B – tai dviejų variklių turbopropelerinis lengvasis karinis transporto lėktuvas, skirtas kroviniams gabenti. Kartais jie pritaikomi skraidinti sužeistuosius.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(50)
(0)
(50)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()