„Tie, kurie nebus sunaikinti.“ Šokiruojantis pareiškimas. „Jei pralaimėsime...“  (1)

„...išspręs Ukrainos klausimą visiškai.“


Semionas Salatenko
Semionas Salatenko
© Stop kadras | https://www.currenttime.tv/a/okopnoe-intervyu-semena-salatenko-deputata-i-komandira-roty-na-donbasse/31892867.html

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Karas turi būti baigtas prie derybų stalo, tačiau tam dar nėra prielaidų. Dabar fronte vyksta technologijų karas.

Apie tai interviu „Suspilne“ pranešė karininkas Semionas Salatenko. Anot jo, karą galima suskirstyti į tris etapus. Pirmasis etapas nuo 2014 iki 2022 metų yra kaip Afganistano karas. 2022 m. ir 2023 m. viduryje vyko klasikinis XX amžiaus karas su tankais, artilerija, lėktuvais, raketų atakomis ir panašiai. O nuo 2023 m. antrosios pusės tai dronų karas.

Karys prisiminė, kad Pirmasis pasaulinis karas prasidėjo nuo pėstininkų taktikos, ginklų, o baigėsi nuodingomis medžiagomis, dujomis, aviacija, sunkiąja artilerija, tankais.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Lietuvoje neregėtų kainų skaitmeniniai osciloskopai + signalo generatoriai, „Xiaomi“ elektroninės liniuotės, trimeriai, siurbliai ir kt. (Video)
3279 7

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-07-22/2024-08-31

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Hantek DSO2D15“ - skaitmeninis osciloskopas + signalo generatorius

2) „Ultenic D5“ - robotas dulkių siurblys

3) „Topshak TS-PW1“ - 18V impulsinis suktuvas su 380Nm, su baterija ir įkrovikliu

4) „Xiaomi AtuMan Q2“ - elektroninė liniuotė

5) „OnePlus Buds Pro 2“ - TWS ausinės, prisidėjo Hans Zimmer

6) 42V 13000mAh trimerio rinkinys

Išsamiau

O Antrasis pasaulinis karas prasidėjo tankais ir baigėsi sunkiaisiais tankais, reaktyviniais lėktuvais ir raketomis. Ilgai trunkantis konfliktas skatina visuomenės ir technologijų vystymąsi.

Paklaustas, ar kariškis mato artėjančią karo pabaigą, jis pažymėjo, jog konfliktas truks ilgai.

„Tai užtruks dar ilgai. Tam reikia pasiruošti morališkai ir psichologiškai. Visiems Ukrainos vyrams teks vienaip ar kitaip kariauti. Atitinkamai pasiruošti, mokytis, nesislapstant nuo tarnybos. Priešingu atveju jie bus mobilizuoti į Rusijos Federacijos ginkluotąsias pajėgas jau okupacijos metu... Turime suprasti, kad mūsų priešas nekartos praėjusio amžiaus 30-ųjų klaidų ir sunaikins mūsų tautą, arba, kaip sakytų naciai: „išspręs Ukrainos klausimą visiškai, taigi, jei pralaimėsime, išnyksime kaip tauta“, – pasakė S. Salatenko.

 

Jo nuomone, tie, kurie nebus sunaikinti, bus apgyvendinti Rusijos gilumoje ir palaipsniui asimiliuojami. Todėl ukrainiečiams nelieka kito pasirinkimo, kaip tik kovoti. Nereikia laukti, kol konfliktas užšals.

 

Karys pažymėjo, kad karai baigiasi derybomis. Tačiau jis įsitikinęs, jog galime sėsti prie derybų stalo su Rusijos Federacija, jei galėsime pasiekti Ukrainos 1991 m. administracines sienas ir pasikeis politinis režimas Rusijos Federacijoje.

„Visa kita iš tikrųjų yra karo atidėjimas dviems daugiausiai penkeriems, geriausiu atveju 10 metų su siaubingomis pasekmėmis mums... Mes negalėjome išvengti karo, nes rusai pradėjo ruoštis jam iš tikrųjų nuo V.  Putino atėjimo į valdžią, vienintelis klausimas buvo laikas“, – apibendrino S. Salatenko.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(128)
(7)
(121)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)