„Mažiausiai 4.“ Situacija nebevaldoma. Krenta Rusijos bombonešiai Tu-22M3 (Video)  ()

Degė kairysis variklis.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos oro pajėgos prarado bombonešį Tu-22M3. Lėktuvas nebuvo sunaikintas kovoje, o nukrito Sibire per mokomąjį skrydį. 

Nelaimė įvyko rugpjūčio 15 dieną Irkutsko srityje, kur, oficialių Rusijos šaltinių duomenimis, lėktuvas tariamai nusileido apleistoje vietovėje. Neoficialūs šaltiniai, „Telegram“ skelbiantys katastrofos įrašus, rodo, kad lėktuvas nukrito prie pastatų.

Pasak Rusijos gynybos ministerijos, lėktuvas Tu-22M3 atliko planinį mokomąjį skrydį, kurio metu įvyko nenustatytas gedimas. Dėl to lėktuvas trenkėsi į žemę, tačiau visa 4 žmonių įgula spėjo katapultuotis.

Rusai praneša, kad jau rasti trys žmonės, gelbėtojai susisiekė ir su ketvirtuoju įgulos nariu, kuris susilaužė koją. Nepatvirtintų šaltinių teigimu, tiesioginė gedimo priežastis – kairiojo variklio gaisras.

[EU+Kuponai] Pasaulinė „Eleglide C1 Series“ premjera. Išskirtinių variklių el. dviračiai už specialias kainas
3687 4 2

„Eleglide C1 Series“ premjera!

Nuolaidų kuponai

Dovanos

Galioja iki 2024-09-05

Iš Europos sandėlių

1 metų garantijos

1) „Eleglide C1“ - 250W centrinis Ananda variklis, 150 km, 14,5Ah ir kt.

2) „Eleglide C1 ST“ - 250W centrinis Ananda variklis, 150 km, 14,5Ah ir kt.

3) „Eleglide M1 Plus“ - 29'' atnaujinta 2-os kartos el. dviračio versija

4) „Eleglide T1 STEP-THRU“ - miesto el. dviratis

Išsamiau

Tai dar vienas tokio tipo bombonešio praradimas. Dėl kovų rusai prarado mažiausiai keturis Tu-22M3, paskutinį kartą 2024 m. balandį. Paskutiniai nekoviniai nuostoliai gali būti dėl vis rimtesnio ir vis didėjančio Rusijos lėktuvų nusidėvėjimo.

Tu-22M3 yra vidutinio nuotolio bombonešis (dažnai neteisingai vadinamas strateginiu bombonešiu) su kintama sparnų geometrija. Jis buvo sukurtas septintojo ir aštuntojo dešimtmečių sandūroje kaip „K22M oro ir raketų komplekso“ dalis.

 

Jis turi aptikimo ir nukreipimo sistemą, raketas „Raduga“ Ch-22. Iš pradžių jo tikslas buvo kovoti su Amerikos laivynu – pirmiausia su lėktuvnešiais.

Laikui bėgant orlaivis buvo pritaikytas bombonešio vaidmeniui, o dabartinė versija - modernizuota iki Tu-22M3 varianto - naudojama, be kita ko, per karą Ukrainoje. Vienas iš tokio tipo lėktuvų įvykdė tragišką ataką 2022 metais į sausakimšą prekybos centrą Ukrainos Kremenčuko mieste.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(66)
(2)
(64)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: