F-16 stojo į mūšį  ()

Jie turi daug geresnį radarą, kuris gali geriau aptikti sunkesnius taikinius, net ir tuos, kurie skraido mažame aukštyje, taip pat turi taikymo sistemas, pritaikytas aptikti ir nukreipti tokius objektus.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-08-30 F-16 stojo į mūšį  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pastarosiomis dienomis rusai įvykdė didžiulius oro antskrydžius prieš Ukrainą, panaudodami visą turimą arsenalą. Viena iš svarbiausių puolimo priemonių, be balistinių raketų, buvo sparnuotosios raketos, kurias turėjo medžioti ir naujai atgabenti F-16 lėktuvai.

Masinis Rusijos puolimas galėjo baigtis daug blogiau. Tačiau Ukraina dabar turi F-16. Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pranešė, kad pirmadienį būtent F-16 numušė Rusijos sparnuotąsias raketas.

[Vokietija] Fantastiškos kainos „Xiaomi“ robotas su flagmanų galimybėmis - paskutiniai vienetai („Xiaomi Mijia 3C Enhanced Edition“)
4398 3

Labai gera kaina

Iš Vokietijos

Ribotas kiekis

Puikios savybės ir galimybės

Išsamiau

Ch-101 šeimos raketos yra pritaikytos skristi mažame aukštyje. Tai apsunkina jų medžioklę naudojant antžeminę oro gynybą. Fiziškai palei visą sieną ukrainiečiai praktiškai turėtų statyti radarus kas 40 km. Tai neįmanoma, todėl geriausias būdas tai padaryti yra naudoti orlaivius, galinčius aprėpti didžiulius plotus.

Šiuo metu Ukrainos karinės oro pajėgos turi saujelę MiG-29 ir Su-27 lėktuvų, tačiau kaip sparnuotųjų raketų medžiotojai jie yra blogesnis pasirinkimas nei gauti F-16.

 

Jie turi daug geresnį radarą, kuris gali geriau aptikti sunkesnius taikinius, net ir tuos, kurie skraido mažame aukštyje, taip pat turi taikymo sistemas, pritaikytas aptikti ir nukreipti tokius objektus. Tada sparnuotosios raketos arba dronai sunaikinami naudojant „oras-oras“ raketas AIM-9 „Sidewinder“ arba 20 mm M61A pabūklu.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(57)
(4)
(53)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()