„Dabar aiškiai matome Rusiją kaip priešininką ir grėsmę“  ()

Ukrainiečiai turėtų būti išlaisvinti nuo apribojimų, neleidžiančių panaudoti pristatytų ginklų prieš karinius objektus Rusijoje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Iš pradžių kai kurioms Ukrainą remiančioms šalims buvo svarbu apriboti karą ir nesuteikti Rusijai dingsties jį plėsti, taip pat ir į kitas Europos šalis.

NATO Parlamentinės Asamblėjos prezidento Gary Connolly nuomone, prieš kurį laiką tam galėjo būti priežastis, tačiau šiuo metu Putinas nerodo jokio noro sustoti.

„Man neaišku, kodėl jis gali nebaudžiamas naudoti bepiločius orlaivius ir bombarduoti bet kur Ukrainoje ir į kautynes ​​tempti užsienio karius. Tuo tarpu mes sakome ukrainiečiams, kad jie negali panaudoti atiduotų ginklų sunaikinti karinius objektus Rusijoje. Nemanau, kad tai teisinga, todėl manau, kad ukrainiečiams turėtų būti suteiktos tokios teisės“, – sakė Connolly.

NATO Parlamentinės Asamblėjos prezidentas, paklaustas, ar po JAV prezidento rinkimų gali būti kokių nors paramos Ukrainai pokyčių, išreiškė viltį, kad taip neatsitiks. Jis pats šiuose rinkimuose palaiko JAV viceprezidentą ir Demokratų partijos kandidatą Kamalą Harris.

Du naujausi KOSPET laikrodžiai: krūva išmaniųjų funkcijų, nepralaidūs vandeniui ir karinio lygio atsparumas pažeidimams (KOSPET Tank S2 ir KOSPET Tank X2 Ultra apžvalga)
6150 6

„KOSPET Tank S2“ ir „KOSPET Tank X2 Ultra“ yra dvi visiškai šviežios šio gamintojo naujovės – ir šiuos išmaniuosius laikrodžius mes jau išbandėme! Taigi, kokie mūsų įspūdžiai apie juos?

Išsamiau

Connolly pabrėžė, kad jai laimėjus JAV tęs savo dabartinę poziciją, kuri yra visapusiška parama Ukrainai ir NATO, o jei laimės buvęs JAV prezidentas, Respublikonų partijos kandidatas Donaldas Trumpas, bus sunku užtikrinti dabartinę paramą.

Paklaustas, ar konfliktai kitose pasaulio šalyse, pavyzdžiui, Artimuosiuose Rytuose, neatitraukia JAV dėmesio nuo Ukrainos, NATO Parlamentinės Asamblėjos pirmininkas išreiškė abejones, pripažindamas, kad padėtis Artimuosiuose Rytuose reikšmingas iššūkis kiekvienam. Anot jo, tai dar vienas pavyzdys, kiek kainuoja nepavykęs taikos procesas. Pasak Connolly, tai priminimas apie diplomatijos, aljansų ir vertybių svarbą.

Kitais metais NATO viršūnių susitikimas vyks Hagoje, Nyderlanduose. Paklaustas, dėl kokių klausimų iki to laiko turėtų susitarti valstybės narės, Connolly pabrėžė, kad, pavyzdžiui, Madrido viršūnių susitikime 2022 m. buvo peržiūrėta dešimties metų aljanso strateginė koncepcija.

 

Anot jo, būtų svarbu grįžti prie šio dokumento. Jame aiškiai ir nedviprasmiškai buvo pasakyta, kad NATO yra koalicija, pagrįsta bendromis demokratinėmis vertybėmis ir kad Aljansas yra pasirengęs už jas kovoti. NATO Parlamentinės Asamblėjos pirmininkas pareiškė, kad strategijoje atsižvelgiama į radikaliai pasikeitusią aplinką, iš naujo apibrėžiančią santykius su Rusija.

„Dabar mes aiškiai matome Rusiją kaip priešininką ir grėsmę. Turime sutelkti išteklius šiai grėsmei atremti. Strategija pagaliau pripažino iššūkius ir grėsmes, kylančias iš Kinijos.“

Tęsinys kitame puslapyje:

Pasidalinkite su draugais
(7)
(0)
(7)

Komentarai ()