„Rusija ėmėsi kraštutinių priemonių.“ JAV skubiai perspėja Kiniją  ()

„Rusija demonstruoja savo norą imtis kraštutinių priemonių ne tik laimėti Ukrainoje...“


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Jungtinės Valstijos pradėjo diplomatinę kampaniją, siekdamos spausti Kiniją įsikišti priešinantis Šiaurės Korėjos karių dislokavimui Ukrainoje.

Šiaurės Korėjos kariai jau įžengė į Ukrainą, o jų skaičius turėtų didėti, kai baigsis mokymai Rytų Rusijoje, teigia du Vakarų žvalgybos pareigūnai, kuriuos cituoja CNN.

„Atrodo, kad daugelis jų jau veikia“, – CNN sakė vienas pareigūnas, patvirtindamas Ukrainos žvalgybos vertinimą, kad Šiaurės Korėjos pajėgos pradės įžengti į kovos zonas lapkričio 3 d.

Ukrainos žvalgyba anksčiau spalį pranešė, kad maždaug 11 000 Šiaurės Korėjos karių dalyvavo mokymuose Rusijoje ir gali kovoti kare prieš Ukrainą. Maždaug 3000 Šiaurės Korėjos karių jau buvo perkelti į Kursko sritį.

[Vokietija+kuponas] Mažiausia kaina istorijoje! Fantastiškos lazerinės graviravimo staklės (Video, „Swiitol E18 Pro“)
5216 2

Šių metų modelis už mažiausią kainą iki šiol

Specialus kuponas

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Pažangiausi techniniai sprendimai

Puikus daiktas DIY projektams

Išsamiau

Vašingtonas kreipėsi į Pekiną dėl dislokavimo. „Mes bendravome su KLR šiuo klausimu, kad aiškiai parodytume, jog esame susirūpinę“, – praneša Valstybės departamento atstovas spaudai Matthew Milleris.

CNN praneša, kad daugelis karių yra specialiųjų pajėgų, o Pchenjanas tiki, jog dėl geresnio mokymo ir specializacijos šalis geresnius kovinius pajėgumus, palyginti su įprastomis Rusijos pajėgomis.

 

Dislokavimas susiduria su potencialiais iššūkiais, nes perimti Rusijos kariniai ryšiai atskleidžia susirūpinimą dėl vadovybės struktūros ir logistikos.

JAV patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Jake'as Sullivanas „nurodė JAV vyriausybei įtraukti į kampaniją KLR ir organizuoti pastangas, kad kitos šalys kreiptųsi į KLR, taip pat išsakė JAV susirūpinimą dėl KLDR karių siuntimo į Rusiją“, – rašo CNN.

Vakarų pareigūnai abejoja Kinijos noru įsikišti, nes Pekinas ir toliau yra „kritinis Rusijos karinis rėmėjas“, tiekdamas dvejopo naudojimo prekes.

 

Pasak buvusio JAV armijos karininko ir diplomato, kurio specializacija yra šiuolaikinė Kinijos istorija Matto Brazilo, Rusijoje dislokuoti Šiaurės Korėjos kariai yra galingas signalas Pekinui.

„Rusija demonstruoja savo norą imtis kraštutinių priemonių ne tik laimėti Ukrainoje, bet ir sukurti precedentus būsimoms karinėms partnerystėms“, –  sakė M. Brazilas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(11)
(15)
(-4)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()